Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
lubelskie
Lublin
Kośminek
Lokale inwestycyjno-usługowe - Aura II Budynek 4
Lokale inwestycyjno-usługowe - Aura II Budynek 4

Lokale inwestycyjno-usługowe - Aura II Budynek 4

ceny od 8 700 zł/m²
Lokalizacja
ul. Józefa Franczaka "Lalka", Kośminek, Lublin, lubelskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2025
Dostępne lokale
8 /43

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2023
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
26 - 134 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Prezentujemy do sprzedaży lokale inwestycyjno-usługowe w Lublinie przy ul. Franczaka "Lalka".

Przedsiębiorca kupujący lokal inwestycyjny ma możliwość odliczenia pełnego, 23% podatku VAT od nabywanego lokalu, a koszty związane z jego eksploatacją (m.in. czynsz i inne opłaty) zaliczane będą do kosztu uzyskania przychodu, dzięki czemu wystąpi niższy podatek.
Zakup lokalu inwestycyjnego stanowi doskonałą alternatywę dla lokat bankowych.

Przy zakupie takiego lokalu nabywa się odrębne prawo własności nieruchomości lokalowej, wraz z księgą wieczystą oraz udziałem w nieruchomości wspólnej. Zaprojektowane lokale spełniają normy przeciwpożarowe, akustyczne oraz nośności stropów.

Warto wspomnieć, że przy zakupie lokali inwestycyjnych nie obowiązuje Ustawa o ochronie praw nabywców lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym z dnia 20 maja 2021 r.

POPULARNE METRAŻE

Lokale inwestycyjne w budynku 4 zaprojektowano tak, aby spełniać wymagania i potrzeby naszych klientów, dlatego postawiliśmy na najpopularniejsze i najbardziej poszukiwane przez nabywców metraże. W budynku znajdą się 43 lokale, w metrażach od 26m2 do 134 m2.
Oferowane przez nas lokale, niezależnie od metrażu, zostały zaprojektowane w możliwie funkcjonalny sposób tak, aby każdy metr powierzchni był optymalnie wykorzystany. LOKALIZACJA

Lokalizacja to jeden z najważniejszych atutów naszej inwestycji. Nasz lokal usługowy będzie usytuowany w dogodnym punkcie w bliskiej odległości od istotnej infrastruktury komunikacyjnej, co sprawia, że jest to idealne miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. Dojazd samochodem lub autobusem do centrum Lublina to zaledwie 3 kilometry, co pozwala na szybkie i wygodne podróże w centrum miasta.

Warto podkreślić, że wszelkie istotne punkty handlowe, usługowe oraz placówki medyczne znajdują się w zasięgu kilkuminutowego spaceru od naszej lokalizacji. To oznacza, że użytkownicy lokalu usługowego mogą cieszyć się łatwym dostępem do sklepów, restauracji, placówek medycznych i wielu innych usług,

Dodatkowo, nasza inwestycja jest zlokalizowana w pobliżu ważnych punktów, które mogą być interesujące dla przedsiębiorców. Port lotniczy znajduje się zaledwie 12 kilometrów od budynku.

W okolicy inwestycji znajduje się również strefa ekonomiczna, co może stanowić doskonałą okazję dla przedsiębiorców do rozwijania swoich działalności.

MIEJSCA PARKINGOWE

W inwestycji przewidziano garaż podziemny z miejscami postojowymi.
Zapewnia on bezpieczne miejsca postojowe dla nabywców, chroniąc pojazdy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz potencjalnymi kradzieżami.

Cichobieżną windę. Obecność cichobieżnej windy w budynku zapewnia wygodę i komfort, eliminując hałas związanym z jej użytkowaniem. To ważne dla osób, które cenią spokój.

Praktyczne pomieszczenia gospodarcze są nieocenione dla użytkowników lokalu usługowego. Zapewniają wygodne miejsce do przechowywania różnych potrzebnych przedmiotów i wyposażenia, co pomaga w utrzymaniu porządku w lokalu usługowym."

Na terenie zaprojektowano naziemne miejsca postojowe oraz stację ładowania
pojazdów elektrycznych. Dostępność stacji ładowania pojazdów elektrycznych jest zgodna z trendem ekologicznym i umożliwia użytkownikom korzystanie z pojazdów elektrycznych bez obaw o ładowanie.

Zapraszam do kontaktu

Anna Cioczek
Ogłoszenie dewelopera
815

Więcej ogłoszeń od GDL