i2 Development S.A.

i2 Development S.A.

Zobacz
Wróć
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście
ul. Księcia Witolda 46Księcia Witolda 46
Księcia Witolda 46

Księcia Witolda 46

Zapytaj o cenęi2 Development S.A.
Lokalizacja
Wrocław, Śródmieście, ul. Księcia Witolda 46
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2021
Ogłoszenia w serwisie
27

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
10
Stan inwestycji
ukończona
Metraż
22 - 180 m²
Nieruchomości w inwestycji
139
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Przestrzeń dodatkowa

Opis

Wrocław już od wielu lat przyciąga nie tylko swoją tradycją i wyjątkową architekturą Starego Miasta, ale również dynamicznym rozwojem. W bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku powstaje inwestycja Księcia Witolda 46.

Na lewobrzeżu Odry, przy głównej ulicy Wyspy Mieszczańskiej – Księcia Witolda powstają dwie wieże nad brzegiem rzeki. Apartamenty otwarte na wodę z przepięknym widokiem na panoramę miasta.

Spełniając oczekiwania przyszłych klientów dedykujemy funkcjonalne apartamenty z przeszkleniami i dużymi tarasami, które będą przygotowane pod zagospodarowanie zielonych pnączy, co w przyszłości wzbogaci i urozmaici przestrzeń o zielone tarasy.

Błyszcząca elewacja, wykonana w nowoczesnej technologii, w połączeniu z zielonymi tarasami zapewni nowatorskie rozwiązania asymilujące z sąsiedztwem rzeki Odry.

Apartamentowce to dwa budynki XI-kondygnacyjne, w których znajdować się będzie łącznie 139 komfortowych i rozkładowych mieszkań ( budynek D – 74 mieszkania , budynek E – 65 mieszkań) w metrażu od 22,00 mkw do 202 mkw z lokalami usługowymi na parterze. Duże przeszklenia, oraz rozległe tarasy i balkony będą gwarancją wyjątkowych widoków na panoramę miasta. Dla komfortu i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców na parterze usytuowana będzie ochrona, a każda kondygnacja będzie zabezpieczona kontrolą dostępu.

Sklepy, klimatyczne kawiarenki zlokalizowane na parterze będą miejscem spotkań i wytchnienia dla przyszłych mieszkańców. O Nowy wizerunek ulicy Księcia Witolda zadba również planowana promenada od mostu Sikorskiego do mostu Pomorskiego.

Na terenie inwestycji powstaną miejsca spotkań, których celem będzie stworzenie kreatywnej przestrzeni dla mieszkańców. Do dyspozycji przyszłych właścicieli zostaną oddane wyposażone pomieszczania, w których zorganizować będzie można przyjęcia, spotkania lub spędzić czas oglądając mecz wspólnie ze znajomymi.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od i2 Development S.A.