Idź do strony głównej
Lalak Development Sp. z o.o.
Lalak Development Sp. z o.o.
Pełna oferta
Inwestycja deweloperska
lubelskie
Lublin
Czechów Północny
Koncertowe Wzgórze
Koncertowe Wzgórze

Koncertowe Wzgórze

ceny od 8 990 zł/m²
Lalak Development Sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Koncertowa, Czechów Północny, Lublin, lubelskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
97 /135

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O inwestycji

Dom to miejsce, w którym chcesz poczuć harmonię i wolność. Jesteśmy przekonani, że Koncertowe Wzgórza to inwestycja, który zagra Ci już od pierwszej chwili. Tu, w kameralnej części Lublina, wygoda, minimalizm i niewymuszona elegancja, współgrają ze sobą wprost doskonale.

Położone w bliskiej odległości od arterii komunikacyjnych osiedle, gwarantuje spokój i wytchnienie, tak charakterystyczne dla podmiejskich okolic. W 4 bliźniaczych budynkach zaprojektowano 250 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu, dostosowanym do różnych potrzeb. Swoje wymarzone miejsce znajdzie tu zarówno osoba poszukująca kameralnej kawalerki, jak i rodzina z dziećmi, marząca o przestronnym apartamencie.

Bryła budynku utrzymana jest w ponadczasowym, eleganckim stylu. Białą elewację dopełniają charakterystyczne drewniane panele oraz przeszklone balkony. Koncertowe Wzgórze to jednak nie tylko doskonały design, to również architektura wpisująca się w potrzeby użytkowników. Znajdziesz tu całą
gamę rozwiązań: ergonomicznie zaprojektowany parking, miejsca dostosowane do ładowania samochodów elektrycznych, rowerownię, plac zabaw dla najmłodszych oraz rozwiązania zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych, starszych i z dysfunkcjami sensorycznymi.

Zapraszam do kontaktu

Lalak Development
Ogłoszenie dewelopera
Lalak Development
817

Więcej ogłoszeń od Lalak Development Sp. z o.o.