Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
kamieński
Międzyzdroje
Międzyzdroje
Kompleks mieszkalny Norwida-Kolejowa Międzyzdroje
Kompleks mieszkalny Norwida-Kolejowa Międzyzdroje

Kompleks mieszkalny Norwida-Kolejowa Międzyzdroje

ceny od 13 200 zł/m²
Lokalizacja
Norwida Kolejowa, Międzyzdroje, Międzyzdroje, kamieński, zachodniopomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
12 /6

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
26 - 85.7 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, komórki lokatorskie, miejsce parkingowe podziemne

Opis

O inwestycji:
Na przedmiotowej nieruchomości powstać ma kompleks mieszkalno-usługowy nawiązujący w swoim stylu do wybudowanej przez MTBS sp. z o.o. wcześniej nowoczesnej zabudowy ul. Norwida przy jednoczesnym zachowania zabytkowej architektury budynków typu willowego na ul. Kolejowej.

Powstała koncepcja zapewnia wkomponowanie jej w istniejącą przestrzeń urbanistyczną centrum miasta oraz efektywne wykorzystanie nieruchomości. Planowany do realizacji kompleks stanowić będzie dopełnienie zrealizowanej przez MTBS sp. z o.o. enklawy budownictwa mieszkalno-usługowego w tym rejonie.

Planowana inwestycja zakłada wybudowanie 12 lokali usługowych na poziomie parteru z wejściem bezpośrednio z chodnika ulicznego oraz 28 mieszkań o najpopularniejszych na rynku metrażach - od 26 m2 do 85,70 m2, do których przynależne będą pomieszczenia gospodarcze – komórki.

Lokale mieszkalne usytuowane będą w trzech obiektach kubaturowych, w tym 25 mieszkań powstanie w zaprojektowanej 4 kondygnacyjnej bryle nowego obiektu, a pozostałe 3 mieszkania na poziomie I piętra w dwóch istniejących zabytkowych obiektach willowych. Dla lokali mieszkalnych w nowym budynku został przewidziany balkon lub taras.

W podziemiu planowanego nowego obiektu, powstanie duża otwarta powierzchnia użytkowa z wjazdem od strony ulicy Norwida, przeznaczona na miejsca postojowe dla samochodów mieszkańców planowanej inwestycji.

W każdym z lokali zaplanowano niezależne ekologiczne ogrzewanie gazowe oraz indywidualny system rozliczania mediów, który pozwali docelowo na prowadzenie racjonalnego gospodarowania i optymalizację kosztów utrzymania.

O lokalizacji:

Inwestycja znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim. Międzyzdroje położone są nad Morzem Bałtyckim, na wyspie Wolin.

W pobliżu inwestycji znajdziemy m.in.:

- liczne restauracje,

- sklepy,

- Muzeum Przyrodnicze, gdzie można oglądać dioramy i dziesiątki okazów zwierząt z Wolińskiego Parku Narodowego,

- ścieżka edukacyjno-przyrodnicza "Leśne Wzgórze",

- Park Linowy Bluszcz Międzyzdroje,

- pokoje gościnne i hotele,

- Dworzec Główny.

Lokalizacja nieruchomości, a w szczególności bliskość centrum i niezależność kosztów eksploatacji lokalu to główne atuty naszej inwestycji.

Zapraszam do kontaktu

Katarzyna Kubasik
Ogłoszenie dewelopera
605

Więcej ogłoszeń od Międzyzdrojskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.