Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
Szczecin
Prawobrzeże
Bukowe-Klęskowo
Kolorowych Domów 9
Kolorowych Domów 9

Kolorowych Domów 9

ceny od 9 730 zł/m²
SOVO Development
Lokalizacja
ul. Kolorowych Domów, Bukowe-Klęskowo, Prawobrzeże, Szczecin, zachodniopomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2025
Dostępne lokale
2 /40

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Kolorowych domów 9 w Szczecinie to pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z windą, zlokalizowany w pobliżu pięknego, malowniczego Parku Krajobrazowego Puszcza Bukowa oraz zaledwie 9.5 km od centrum Szczecina.

W budynku znajdują się mieszkania o powierzchni od 26,29 do 51,60 m². Apartamenty znajdujące się na parterze mają dostęp do ogrodzonego ogrodu, a te umiejscowione na wyższych kondygnacjach – do przestronnego balkonu. Na parterze budynku znajdować się będzie sklep spożywczy.

Budynek mieszkalny zostanie wykończony w wysokim standardzie, a ceny mieszkań rozpoczynają się już od 259 999 zł. Obecnie rozpoczął się proces przedsprzedaży mieszkań. Zakończenie budowy oraz odbiór mieszkań planowany jest na II kwartał 2025 r.

O lokalizacji

Na miejscu: Przystanek autobusowy (linie 65 i 84), paczkomat, sklep spożywczy – Żabka.
3 minuty: Bogata oferta handlowo-usługowa, apteki, przychodnia, stomatolog, restauracje oraz szkoła podstawowa, przedszkole, place zabaw i obiekty sportowe.
10 minut: Wjazd na drogę S3 oraz A6, Outlet Park Szczecin, Castorama, Leroy Merlin, Agata Meble, Decathlon, Carrefour, Auchan, McDonald’s.
14 minut: Centrum Szczecina.

Teren inwestycji jest położony w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego, który gwarantuje spokój i kontakt z naturą. Piękne, rozległe lasy oraz jezioro w Puszczy Bukowej, mogą być celem spacerów oraz idealnym miejscem do spędzenia wolnego czasu.
5 minut: Puszcza Bukowa, Park Leśny Klęskowo
10 minut: Jezioro Dąbie

Zapraszam do kontaktu

Aleksander Dutkiewicz
Ogłoszenie dewelopera
Aleksander Dutkiewicz
502

Więcej ogłoszeń od SOVO Development