Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
podlaskie
kolneński
Kolno
Inwestycja Nowe Kolno | bez prowizji
Inwestycja Nowe Kolno | bez prowizji

Inwestycja Nowe Kolno | bez prowizji

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
ul. Księcia Janusza I I, Kolno, kolneński, podlaskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2025
Dostępne lokale
54 /54

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2023
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
40.96 - 65.17 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja

Nowoczesne mieszkania w zielonej okolicy, blisko centrum miasta.

Nowe Kolno to nowoczesna inwestycja, obejmująca jeden budynek mieszkalny wielorodzinny z łącznie 54 funkcjonalnymi mieszkaniami o powierzchniach od 40,96 m² do 65,17 m². Dzięki temu można komfortowo wybrać przestrzeń, spełniającą wszystkie indywidualne wymagania. Lokale wyróżniają się przemyślanymi układami pomieszczeń – są łatwe w aranżacji, ustawne i pełne naturalnego światła.

Do mieszkań na parterze przynależą prywatne zielone ogródki, w których można odpoczywać na świeżym powietrzu. Lokale na piętrach również nie zostały pozbawione otwartych miejsc relaksu – każdy z nich ma balkon (od 5,50 m² do 14,22 m² powierzchni).

Budynek powstał w sprawdzonej technologii z dobrej jakości materiałów. Zadbano o odpowiednią akustyczną i termiczną izolację konstrukcji, co zapewnia wysoki komfort użytkowania wnętrz. Część klatek w czterokondygnacyjnym budynku ma cichobieżne windy, w pozostałych natomiast znajdują się wózkownie – nie trzeba więc rowerów czy dziecięcych wózków samodzielnie wnosić do mieszkań.

Do dyspozycji mieszkańców są również praktyczne komórki lokatorskie. Ponadto na terenie inwestycji znajduje się garaż podziemny z 46 miejscami parkingowymi oraz dodatkowe 13 stanowisk postojowych zewnętrznych. Nowe Kolno będzie doskonałym wyborem dla młodych par, rodzin z dziećmi, seniorów oraz wszystkich osób, które cenią sobie wygodne wnętrza i bliskość pełnej infrastruktury miasta.

Lokalizacja

Nowe Kolno mieści się przy ul. Księcia Janusza w Kolnie. Lokalizacja ta zapewnia bardzo wygodny dostęp do bogatej oferty miasta, do którego centrum można szybko dotrzeć pieszo (5 min) lub samochodem (1 min). W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się więc wszystkie niezbędne na co dzień miejsca. W bezpośredniej okolicy nie brakuje sklepów spożywczych i popularnych marketów, takich jak np.: Biedronka, Media Expert, Rossmann, Pepco, Żabka, czy Neonet.

Niedaleko również do licznych punktów usługowych, lokali gastronomicznych, apteki, gabinetów lekarskich, paczkomatów, urzędu, kościoła i warsztatu samochodowego. Dla osób aktywnych dużą zaletą będzie łatwy dostęp do miejskiego basenu, hali sportowej, stadionu oraz klubu fitness. Rodziny z dziećmi na pewno docenią bliskość przedszkoli, szkół podstawowych i średnich.

O inwestorze

Eldor-Bud Sp. z o.o. to polska firma rodzinna z ponad 11-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Wybudowaliśmy oraz przekazaliśmy klientom ponad 280 lokali, kolejnych 640 jest w trakcie projektowania a planowane inwestycje podwajają tę wartość. Zatrudniamy doświadczonych inżynierów i specjalistów z różnych dziedzin (budownictwo, architektura, prawo), niezbędnych w etapach złożonego procesu, jakim jest budowa domu.

Stale rozwijamy swoje kompetencje, śledzimy obecne trendy w technice i materiałach, a także zmiany w prawnych regulacjach budowlanych. Nasza firma jest znana z tego, że po podpisaniu umów z klientem zawsze utrzymała stałe ceny sprzedaży, mimo dużych wzrostów cen materiałów na rynku budowlanym, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Wszyscy klienci mogą mieć pewność, że powierzone nam zadania zostaną wykonane w 100% i w umówionym terminie. Nieustannie pracujemy na swoją renomę, z każdą inwestycją powiększając liczbę osób zadowolonych ze zbudowanych domów i innych świadczonych im usług.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
532

Więcej ogłoszeń od Eldor-Bud Sp. z o.o.