Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
podlaskie
Białystok
Bacieczki
Huzar
Huzar

Huzar

ceny od 9 600 zł/m²
Lokalizacja
ul. Hugo Kołłątaja, Bacieczki, Białystok, podlaskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2025
Dostępne lokale
38 /82

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Inwestycja HUZAR przy ul. Hugona Kołłątaja i kpt. Kazimierza Kamieńskiego to nowość w ofercie Yuniversal Podlaski.

Inwestycja powstaje w rejonie ulic Hugona Kołłątaja oraz kpt. Kazimierza Kamieńskiego na osiedlu Bacieczki. Budowa osiedla, składać się będzie z trzech budynków o maksymalnej liczbie czterech pięter. Nowocześnie zaprojektowanie budynki będą tworzyły klimatyczną i przyjazną mieszkańcom przestrzeń. W pierwszym etapie inwestycji budynku B1 dostępne będą lokale mieszkalne o powierzchni od 26 do 104m2.

W ofercie HUZAR zainteresowani zakupem znajdą mieszkania jedno-, dwu- trzy-, cztero-, a nawet 5-cio pokojowe o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Budynki wyposażone będą w cichobieżne windy ułatwiające codzienne życie. Każde z lokali mieszkalnych posiada balkon, a niektóre z lokali położonych na parterze ogródki. W cenie zakupu mieszkania kupujący otrzymuje również komórkę lokatorską.

Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano w parterze garaże oraz na poziomie -I w hali garażowej miejsca postojowe. Samochody będzie można również zaparkować na ogólnodostępnych miejscach postojowych na terenie inwestycji.

Na parterze drugiego budynku B2 znajdą się lokale usługowe o powierzchni od 32 do 180m2. Dzięki temu rozwiązaniu mieszkańcy bez konieczności wyjazdu poza osiedle będą mogli łatwo zaopatrzyć się w różnego rodzaju artykuły.

Inwestycja została podzielona na trzy etapy. Realizacja I etapu, w ramach którego powstanie budynek B1 rozpocznie się w I kwartale 2024r. i zakończenie planowane jest na IV kwartał 2025r.

Przestronne, funkcjonalne mieszkania z balkonami lub ogródkami o różnorodnych metrażach to doskonała propozycja zarówno dla singli, jak i młodych par oraz rodzin z dziećmi.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Dział Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Dział Sprzedaży
857

Więcej ogłoszeń od Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.