Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
małopolskie
tatrzański
Kościelisko
Kościelisko
Enklawa Polany - apartamenty w Kościelisku
Enklawa Polany - apartamenty w Kościelisku

Enklawa Polany - apartamenty w Kościelisku

ceny od 19 000 zł/m²
Lokalizacja
ul. Chotarz Bór, Kościelisko, Kościelisko, tatrzański, małopolskie
Typ nieruchomości
lokale użytkowe
Dostępne lokale
15 /125

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
22.6 - 123 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
ochrona
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, place zabaw, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

O INWESTYCJI

Inwestycja Enklawa Polany zlokalizowana jest na należących do Spółki ORZEŁ KOŚCIELISKO działkach położonych przy ul. Chotarz Bór 14 A-J w Kościelisku, o łącznej powierzchni ok. 1,73 ha.

Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach:

I etap - budowa domów A-H (obecnie ukończony i użytkowany),

II etap - budowa domów I-M (w trakcie realizacji).

Inwestycja zakłada budowę:

  • 13 domów, w których zaprojektowano apartamenty o zróżnicowanym metrażu,
  • miejsc parkingowych naziemnych oraz garażu podziemnego,
  • ciągów komunikacyjnych (drogi, chodniki),
  • strefy przyjaznej dzieciom,
  • terenów zielonych, oczek wodnych,
  • miejsc rekreacji.

W ramach drugiego etapu inwestycji planowana jest realizacja recepcji oraz komfortowego Spa.

Enklawa Polany to zespół 13 budynków apartamentowych przystosowanych do aktywnego wypoczynku pośród górskiej natury. W budynkach zaprojektowano 2-, 3- i 4-pokojowe apartamenty o powierzchniach od ok. 22 m2 do 123 m2. Budynki wykończone są z dużą dbałością o detal, z wysokiej jakości lokalnych materiałów. Ich architektura idealnie wpisuje się w przepiękny podhalański krajobraz i zapewnia przyszłym użytkownikom najwyższy standard funkcjonalny. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną indywidualne miejsca parkingowe naziemne jaki i te zlokalizowane w garażu podziemnym.

Enklawa Polany będzie połączeniem stylu, nowoczesności i luksusu, przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnej architektury podhalańskiej. Wszystkie apartamenty posiadać będą widok na panoramę Tatr. Na terenie inwestycji znajdzie się strefa usługowo-rekreacyjna. Najmłodsi znajdą tu plac zabaw, stawy rekreacyjne oraz przestronne tereny zielone. Będzie to doskonałe miejsce zarówno na rodzinny odpoczynek, jak i samotny relaks.

Kameralny charakter projektu realizowanego w otoczeniu łąk i lasów zapewnia niespotykaną dotąd formę luksusu. Szereg ekologicznych rozwiązań zapewnia dbałość o otoczenie, brak emisji zanieczyszczeń oraz niskie koszty eksploatacji apartamentów. Projektowane domy to styl, nowoczesność oraz luksus połączone z tradycją. Duża zaletą inwestycji jest jej lokalizacja dająca poczucie dużej przestrzeń i oferująca piękne krajobrazy z majestatycznym Giewontem w tle. Naszym założeniem przy projektowaniu inwestycji była likwidacja barier i zapewnienie bezpośredniego dostępu do natury, gór, przyrody jej mieszkańcom.

LOKALIZACJA

Teren inwestycji to piękna dolina, położona w otulinie Parku Narodowego, skąd rozpościera się majestatyczny widok na panoramę Tatr, od pasma Gubałówki przez Giewont po Czerwone Wierchy.

Inwestycja graniczy bezpośrednio z Południowo-małopolskim obszarem chronionego krajobrazu.

Liczne trasy biegowe rozpoczynają swój bieg bezpośrednio przy granicy inwestycji. Znajdują się tu również stacje narciarskie, restauracje, liczne przykłady historycznej zabudowy drewnianej, miejsca sakralne i turystyczne. Enklawa Polany jest zatem doskonałą alternatywą dla osób poszukujących zarówno wyciszenia i spokoju, jak i dostępu do miejsc aktywnego wypoczynku.

O GRUPIE HAVRE

Grupa Havre to deweloper na rynku biur, hoteli i apartamentów, która rozpoczęła działalność na rynku nieruchomości w 2000 roku, realizując liczne inwestycje głównie w Krakowie, Katowicach i Zakopanem. Głównym obszarem jej działań jest realizacja inwestycji biurowych, hotelowych oraz apartamentowych. Grupa Havre swój sukces zawdzięcza wysokiej jakości projektów i wykonania obejmujące nowoczesną architekturę i wysoką jakość wykorzystywanych materiałów, innowacyjność rozwiązań, a także perfekcyjne rzemiosło.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
666

Więcej ogłoszeń od Orzeł Kościelisko Sp. z o.o.