Для України
NG Development

NG Development

Zobacz
WróćInwestycja deweloperska
podkarpackie
Rzeszów
Słocina
ul. Ignacego Paderewskiego
DZIELNICA PARKOWA, ul. Paderewskiego, Rzeszów
DZIELNICA PARKOWA, ul. Paderewskiego, Rzeszów

DZIELNICA PARKOWA, ul. Paderewskiego, Rzeszów

ceny od 8 000 zł/m²
NG Development
Lokalizacja
Rzeszów, Słocina, ul. Ignacego Paderewskiego
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2022
Dostępne lokale
23 /300

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
8
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
30 - 140 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

SZANOWNI PAŃSTWO,

Po sukcesach w sprzedaży Inwestycji Nasz Gaj, zdecydowaliśmy się na realizację kolejnych projektów na terenie Miasta Rzeszowa.

Inwestycja

Dzielnica Parkowa to zespół budynków o zróżnicowanej wysokości z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania na terenie osiedla znajdzie się estakada, dzięki której ruch pojazdów odbywał się będzie głównie w kondygnacji garażowej.

Inwestycja została zaprojektowana ze szczególną starannością z naciskiem na zachowanie ergonomii i wysokiego standardu części wspólnych. Mimo funkcjonalnego podziału na kilka etapów, cała inwestycja ma spójny charakter oraz tworzy jednorodną całość wpisującą się w otoczenie i podnoszącą jego walory.

Przy projektowaniu mieszkań, szczególny nacisk położyliśmy na to, aby wnętrza łączyły funkcjonalność oraz komfort, jak również dawały mieszkańcom prywatność. Precyzyjne przygotowane plany osiedla gwarantują, że poprzez kaskadowy układ bloków wszystkie mieszkania zachowują odpowiednie nasłonecznienie.

Mieszkania

W ofercie mieszkania od jedno- do czteropokojowych w zakresie metrażowym 29 - 140 mkw! Najbardziej komfortowe metraże i rozkłady znajdą tu zarówno zapracowani single jak i rodziny z dziećmi, dla których najważniejsza jest swobodna aranżacja przestrzeni. Kupując mieszkanie masz możliwość nabycia inteligentnego systemu FIBARO, który umożliwia zarządzanie całym mieszkaniem niezależnie od tego gdzie się znajdujesz. Każde mieszkanie będzie wyposażone w funkcjonalny balkon lub taras, a te znajdujące się na parterze we własny ogródek. Do mieszkań przynależą garaże, a w ofercie znajdują się również komórki lokatorskie o zróżnicowanych metrażach od 2,5 do nawet 14 m2. Dzięki monitoringowi mieszkańcy osiedla mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.
Lokalizacja

Inwestycja Dzielnica Parkowa zlokalizowana jest przy obwodnicy Rzeszowa, położona jest obok zabytkowego Parku Szafera i posiada idealny dostęp do komunikacji. Doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa, bowiem na terenie osiedla zlokalizowanych jest kilkanaście lokali usługowych, które gwarantują dostęp do różnych usług mamy:

  • piekarnię,
  • restaurację,
  • sklep spożywczy
  • przychodnię zdrowia
  • gabinety lekarskie.

Niewątpliwym udogodnieniem dla aktywnych zawodowo rodziców będzie żłobek i przedszkole, które również powstają w Dzielnicy Parkowej. Tu ma się mieszkać zacisznie, blisko centrum i szlaków komunikacyjnych jednak bez konieczności zawierania typowo miejskich kompromisów, zgody na hałas i tłok. Za główny cel postawiliśmy sobie wkomponowanie nowocześnie zaprojektowanych budynków w istniejące, rozległe tereny zielone.

O nas

N.G. Development to jedna z najszybciej rozwijających się firm deweloperskich w Rzeszowie. Każdy z wykonanych projektów charakteryzuje się niebanalnością i wyjątkowością, wysoką jakością wykonania, a także dbałością o każdy detal zarówno pod względem funkcjonalności. N.G. Development kładzie nacisk również na komfort i wygodę mieszkańców oraz nowoczesną architekturę. Sztandarowa inwestycja tej spółki, czyli Nasz Gaj przy al. Powstańców Warszawy, jest wizytówką dewelopera.


Adres biura sprzedaży:

ul. Powstańców Warszawy 34 lok. U1

35-329 Rzeszów

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!


Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od NG Development