Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Dywizjonu 303
Dywizjonu 303

Dywizjonu 303

ceny od 9 827 zł/m²
Przedsiębiorstwo Budowlane Szymichowski sp. z o. o.
Lokalizacja
ul. Dywizjonu 303 303, Pruszcz Gdański, gdański, pomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2025
Dostępne lokale
75 /79

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

W cichej i spokojnej części Pruszcza Gdańskiego powstaje nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Dywizjonu 303. Okolica otoczona jest lasami, a budynek sąsiadować będzie z 49. Bazą Lotniczą. Taka lokalizacja gwarantuje przyszłym mieszkańcom wyjątkowe zestawienie natury z dziedzictwem wojskowej historii, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do centrum.

LOKALIZACJA

Dywizjonu 303 powstanie blisko przystanku bezpłatnego autobusu miejskiego, który ułatwi szybki dostęp do różnych części Pruszcza Gdańskiego. Dojazd do Gdańska również będzie łatwy i wygodny, dzięki regularnie kursującym liniom ZTM numer 205 i 207. Dla podróżujących samochodem, ważną informacją będzie przyszłościowo bezpośredni dostęp do drogi 91 oraz niedaleka odległość od tras S6 i S7. Zapewnią one sprawnie dotarcie do Trójmiasta oraz przyjemne dalsze podróże.

Rodziny z dziećmi z pewnością docenią łatwy dojazd do szkół i przedszkoli, co sprawi, że codzienne obowiązki staną się jeszcze bardziej komfortowe. Natomiast położenie tuż obok terenów rekreacyjnych, lasów oraz ścieżek rowerowych z dostępem do rowerów Mevo stanowić będzie unikalną możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Warto również zaznaczyć, że zaledwie 1,8 km dzieli Dywizjonu 303 od plaży miejskiej oraz parku grillowego, które są doskonałymi miejscami na odpoczynek w gronie najbliższych.

ARCHITEKTURA

Kameralna architektura Dywizjonu 303 podkreślać będzie jego wyjątkowy charakter, tworząc atmosferę elegancji i spokoju. Ciepła przestrzeni wspólnej doda naturalne światło, które będzie wpadać przez przeszklone klatki schodowe. Przemyślane rozwiązania architektoniczne, takie jak cichobieżne windy, wprowadzą do projektu nie tylko estetykę, ale również funkcjonalność. Dla podniesienia komfortu i oczekiwań mieszkańców w budynku zaplanowano wózkarnię oraz komórki lokatorskie dostępne na każdej kondygnacji oraz w hali garażowej. Dla samochodów przewidziano zewnętrzne miejsca parkingowe oraz zagospodarowaną halę garażową przystosowaną zarówno do pojazdów z instalacją LPG, jak i do ładowania samochodów elektrycznych. Przy wybranych miejscach postojowych wydzielona zostanie specjalna przestrzeń na jednoślady.

Surowa elegancja, kameralny klimat. Dywizjonu 303 łączy w sobie nowoczesność z szacunkiem do historii, tworząc wyjątkową przestrzeń dla przyszłych mieszkańców. Inspiracja wojskowością przenika projekt inwestycji mieszkaniowej, nadając jej wyjątkowego, surowego charakteru. Na kameralny klimat składać się będzie nie tylko pobliska architektura, ale przede wszystkim otaczająca przyroda. Dywizjonu 303 to miejsce, gdzie każdy odnajdzie swój własny kawałek spokoju i komfortu.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży Szymichowski
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży Szymichowski
509

Więcej ogłoszeń od Przedsiębiorstwo Budowlane Szymichowski sp. z o. o.