Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Wilda
Wilda
Dolna Górna Wilda
Dolna Górna Wilda

Dolna Górna Wilda

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
ul. Górna Wilda 69, Wilda, Wilda, Poznań, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2026
Dostępne lokale
68 /93

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Współczesny, miejski dom

Trzy rozdzielone zielonymi dziedzińcami budynki łączą ze sobą dwa charakterystyczne wildeckie światy - śródmiejski klimat Górnej Wildy z pełnym zieleni i powietrza, rekreacyjnym charakterem Dolnej Wildy.

Układ w szpagacie

Kompozycja trzech budynków jak pomost spina dwa poziomy i dwie ulice. Adres? Piętrowy.

Jedna inwestycja, trzy budynki, trzy różne zniuansowane klimaty. Otwierająca się na Górną Wildę elewacja narożnej kamienicy jest współczesną trawestacją historycznych fasad, podczas gdy na wskroś współczesny front od strony Dolnej Wildy harmonizuje z zielonym pejzażem przyszłego Parku Wilda, rozciągającym się po drugiej stronie ulicy.

Czysta forma, wysokie okna typu porte-fenetre i elegancka złamana biel elewacji uwypuklają szlachetność naturalnych detali.

Współczesny miejski dom zaprojektowany przez Ultra Architects. Idiom: białe na białym.

Uroda i trwałość naturalnych materiałów zamiast zbędnych ozdób. W pełni wybrzmiewa na neutralnym białym tle.

Lokalizacja

To Ty wybierasz, dokąd dziś się udasz. Czy Twoja droga powiedzie przez pełne życia malownicze XIX wieczne ulice? Czy może wśród zieleni, po parku - lub nawet dalej - po nadwarciańskich łąkach? A może zostaniesz na swoim tarasie ciesząc się kameralnym widokiem kwitnących traw?

Z dobrymi widokami na przyszłość, która jawi się tu w zieleni - znajdujący się vis-a-vis Stadion Szyca zmieni się w Park Wilda połączony z doliną Warty oraz znajdującym się nieopodal parkiem Jana Pawła II.

Stary Browar - ikona Poznania dosłownie o krok. Jest tu wszystko, a nawet więcej, siedem dni w tygodniu. Uwaga! Niebezpiecznie zmienia marzenia w rutynę. Za to niezmiennie w dobrym stylu. Tak jak całe miasto. To nowa definicja życia w centrum.

OKRE Development

Naszym celem jest wnoszenie wartości dodanej do miejsc, w których budujemy. Przywiązujemy dużą wagę zarówno do szczegółów, jak i do praktycznych rozwiązań użytkowych. Szanujemy przeszłość i zastany kontekst. Staramy się wpisywać tkankę miejską w taki sposób, aby pozytywnie wpływać na otoczenie i w sposób trwały podnosić rangę przestrzeni wokół naszych inwestycji. Na polskim rynku działamy od 1995 roku.

Zapraszam do kontaktu

Biuro sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
888

Więcej ogłoszeń od OKRE Development