Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
poznański
Dopiewo
Skórzewo
Aurora Park
Aurora Park

Aurora Park

ceny od 8 500 zł/m²
SKALAND
Lokalizacja
Skórzewo, Dopiewo, poznański, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2024
Dostępne lokale
34 /34

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2022
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
44 - 67 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
place zabaw, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras

Opis

Aurora Park Skórzewo – W Rytmie Miasta

W dynamicznie rozwijającym się Skórzewie, zaledwie kilkaset metrów od granicy Poznania, powstaje nowoczesny, wielorodzinny kompleks mieszkaniowy. Niezwykłą architekturę inspirowaną skandynawską prostotą tworzą dwa kameralne trzy kondygnacyjne budynki oddzielone od siebie buforem okalającej roślinności.

Przestronne i słoneczne mieszkania z obszernymi tarasami do 35m² i balkonami, stanowią idealne miejsce do codziennego życia. Klasyczna biel, grafit elewacji z elementami klinkieru, oraz panoramiczna stolarka okienna w kolorze sosny naturalnej, oddaje klimat tego wyjątkowego osiedla.

Pierwszy etap inwestycji zakłada 34 apartamenty dwu (44-46m²) i trzy (47-67m²) pokojowe na pierwszej i drugiej kondygnacji.

CODZIENNY KOMFORT ŻYCIA

Harmonijnie zaprojektowane w parterach budynków wielorodzinnych lokale handlowe i usługowe, dopełniają funkcje mieszkaniową.

  • sklepiki
  • piekarnia i cukiernia
  • warzywniak
  • pracownie artystów
  • drogeria
  • centrum zdrowia

Osiedle Aurora Park zlokalizowane jest przy ul. Kozierowskiego, w dynamicznie rozwijającej się części podpoznańskiego Skórzewa. Osiedle położone jest w bliskości 1 km od trasy szybkiego ruchu S11, która zapewnia bezkolizyjny dojazd do wszystkich dzielnic miasta Poznania, oraz ul. Złotowską, która gwarantuje szybką przejażdżkę do miasta w zaledwie 10 minut samochodem i niewiele dłużej autobusem komunikacji miejskiej.

Fani ekologii i dwóch kółek dotrą sprawnie do miasta nowo powstałą ścieżka rowerową biegnącą wzdłuż ulicy. W najbliższym otoczeniu osiedla znajdują się sklepy i lokale o szerokiej ofercie handlowo-usługowej, centrum medyczne, żłobek, przedszkola publiczne oraz nowoczesna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Paderewskiego w Skórzewie, które zapewniają komfort i wygodę codziennego życia.

Pomagamy w formalnościach kredytowych.

Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszam do kontaktu

Marta Leśniewska
Ogłoszenie dewelopera
Marta Leśniewska
664

Więcej ogłoszeń od SKALAND