Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
małopolskie
tatrzański
Zakopane
Apartamenty Zakopiańskie - gotowe do odbioru!
Apartamenty Zakopiańskie - gotowe do odbioru!

Apartamenty Zakopiańskie - gotowe do odbioru!

Zapytaj o cenę
JHM DEVELOPMENT S.A.
Lokalizacja
ul. Szymony 17E, Zakopane, tatrzański, małopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2023
Dostępne lokale
42 /241

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Apartamenty Zakopiańskie to nowoczesny kompleks znajdujący się w spokojnej części zimowej stolicy Tatr. To doskonałe miejsce dla osób szukających komfortowego apartamentu w górach z myślą o użytku własnym lub z przeznaczeniem na wynajem.
Czteropiętrowy budynek został zaprojektowany w nawiązaniu do tradycyjnego stylu zakopiańskiego, a jego "skrzydła" skierowane są na stronę południową, co razem z niską sąsiadującą zabudową zapewnia piękny widok na góry z większości mieszkań.
W ramach inwestycji powstało 241 apartamentów o powierzchniach od 27,96 m2 do 79,39 m2. W ofercie znajdą się mieszkania jedno-, dwu - i trzypokojowe wykończone pod klucz i urządzone w trzech stylach aranżacji do wyboru, w pakiecie z wyposażeniem PODSTAWOWYM lub PREMIUM.

Mieszkaj i odpoczywaj
Apartamenty Zakopiańskie oferują również bogate zaplecze rekreacyjne. Dla wszystkich gości dostępna jest strefa relaksu, w której znajdą się: sauna sucha i mokra, jacuzzi, siłownia oraz strefa ciszy ze ścianą solną. Najmłodsi goście apartamentów mogą korzystać z nowoczesnej i dobrze wyposażonej sali zabaw oraz brodzika wodnego.
Dla zwiększenia komfortu osób przebywających w obiekcie, zadbano również o to, aby w budynku znalazły się odpowiednie pomieszczenia do przechowywania sprzętów sportowych, takich jak narty i deski snowboardowe. Miejsca parkingowe są dostępne w podziemnej hali garażowej oraz na zewnątrz budynku.

Zainwestuj!
Charakter inwestycji, rozbudowane zaplecze rekreacyjne i znakomita lokalizacja sprawiają, że Apartamenty Zakopiańskie posiadają duży potencjał inwestycyjny. Dla własnej wygody możesz powierzyć zarządzanie doświadczonemu operatorowi i nie martwić się niczym. Operator zadba o pozyskanie gości, ich pełną obsługę oraz każdorazowe przygotowanie apartamentu.

W dobrym miejscu
Apartamenty Zakopiańskie powstały w spokojnej dzielnicy Zakopanego przy ul. Szymony 17E, sąsiadującej z ulicą Chyców Potok. To niecałe 2 km od ścisłego centrum miasta.
Dojazd z inwestycji do najważniejszych atrakcji turystycznych miasta zajmuje tylko kilka minut.

  • Teatr Witkacy – 5 minut pieszo
  • Dworzec PKP – 10 minut pieszo
  • Aqua Park Zakopane – 4 minuty autem
  • Równina Krupowa – 9 minut autem
  • Krupówki - 9 minut autem
  • Wielka Krokiew – 9 minut autem
  • Gubałówka – 18 minut autem
  • Stacje narciarskie – 10 minut autem

O deweloperze

JHM DEVELOPMENT to polska firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na terenie całego kraju.

Od ponad 15 lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty deweloperskie, kształtując otaczającą nas rzeczywistość. Jesteśmy obecni w 14 polskich miastach i dalej się rozwijamy.

Nasza misja to tworzenie komfortowych i bezpiecznych miejsc do życia i pracy - osiedli przyjaznych mieszkańcom oraz infrastruktury komercyjnej stworzonej dla potrzeb lokalnej społeczności.

To co nas wyróżnia to pełne zaangażowanie w każdy etap procesu inwestycyjnego – od fazy projektowej, przez wykonawczą, aż do sprzedaży czy wynajmu.

Nasze projekty stanowią połączenie atrakcyjnych lokalizacji, funkcjonalnego projektu i efektownego designu.


Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Apartamenty Zakopiańskie
Ogłoszenie dewelopera
Apartamenty Zakopiańskie
603

Więcej ogłoszeń od JHM DEVELOPMENT S.A.