Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto
Centrum
Apartamenty w centrum- Kamienica Garbary 40
Apartamenty w centrum- Kamienica Garbary 40

Apartamenty w centrum- Kamienica Garbary 40

ceny od 15 000 zł/m²
Lokalizacja
Centrum, Stare Miasto, Poznań, wielkopolskie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
4 kwartał 2024
Dostępne lokale
40 /31

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2023
Liczba kondygnacji
6
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
25 - 58 m²
Wysokość pomieszczeń
260 - 290 cm
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, pomieszczenie na rowery, komórki lokatorskie

Opis

"Inwestycja GARBARY 40 - rewitalizacja i przebudowa kamienicy w samym sercu Poznania"

Inwestycja GARBARY 40, znajduje się w samym sercu Poznania. Po przebudowie i rewitalizacji, budynek zostanie przekształcony w przepiękną, elegancką siedmiokondygnacyjną kamienicę, która będzie doskonale wpisywała się w krajobraz miasta.

Jest to nasza druga inwestycja przy ul. Garbary zakładająca rewitalizację i przebudowę. Pierwsza kamienica mieści się pod adresem Garbary 32 i została oddana do użytku w 2020r. Jako deweloper, zawsze stawiamy na jakość i dbałość o szczegóły. Dlatego i w tym przypadku dokładamy wszelkich starań, aby zachować pierwotny wygląd budynku, przy jednoczesnym unowocześnieniu jego wnętrza i dostosowaniu go do współczesnych standardów. W ramach naszych działań, jesteśmy pod stałym nadzorem konserwatora zabytków, co gwarantuje, że budynek zachowa swój oryginalny charakter.

Jednym z naszych celów jest zachowanie jednolitej pierzei z budynkami sąsiednimi, dlatego też budynek zostanie nadbudowany. W kamienicy zostanie zamontowana winda, która umożliwi dostęp do kondygnacji podziemnej, gdzie znajdować się będzie rowerownia oraz komórki lokatorskie.

W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 25m2 do 58m2, zarówno od strony ulicy zachodniej, jak i wewnętrznej wschodniej. Oferujemy kawalerki oraz mieszkania dwupokojowe, a dwa mieszkania parterowe od strony wschodniej posiadają ogródki. Dodatkowo, w ofercie znajdują się mieszkania z balkonami.

Na parterze od strony ulicy znajdą się dwa lokale usługowe o powierzchniach 48m2 oraz 75m2, które będą doskonałą okazją dla przedsiębiorców szukających idealnej lokalizacji dla swojego biznesu.

Termin realizacji XII 2024r.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnych lokali oraz do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji i pomożemy w wyborze idealnego mieszkania dla Państwa.

Lokalizacja:

ul. Garbary to jedna z najbardziej znanych ulic w Poznaniu, znajdująca się w samym sercu miasta. Znana jest z wielu zabytkowych kamienic, które są nie tylko ozdobą ulicy, ale również wizytówką miasta.

Wzdłuż ulicy Garbary znajduje się wiele sklepów, restauracji i kawiarni. W pobliżu ulicy znajdują się liczne atrakcje turystyczne, takie jak Stary Rynek, Katedra poznańska czy Zamek Cesarski.

ul. Garbary jest również ważnym centrum komunikacyjnym, z którego można łatwo dostać się do innych części miasta dzięki bliskiej odległości od dworca PKP Poznań Główny oraz przystanków tramwajowych i autobusowych.

Wraz z rewitalizacją i przebudową kamienicy Garbary 40, ulica zyska kolejny piękny budynek, który przyczyni się do jej jeszcze większego rozwoju i uatrakcyjnienia.

Zapraszam do kontaktu

RBW Grupa Deweloperska
Ogłoszenie dewelopera
RBW Grupa Deweloperska
612

Więcej ogłoszeń od RBW Grupa Deweloperska