Idź do strony głównej
HREIT
HREIT
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Grodzisk
APARTAMENTY SKARBKA Z GÓR
APARTAMENTY SKARBKA Z GÓR

APARTAMENTY SKARBKA Z GÓR

Zapytaj o cenę
HREIT
Lokalizacja
Grodzisk, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2026
Dostępne lokale
11 /92

Dostępne lokale

Wybierz

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2024
Liczba kondygnacji
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
30.78 - 70 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

W Białołęce, zielonej dzielnicy Warszawy, powstanie kameralne osiedle z 92 mieszkaniami. Subtelna i harmonizująca architektura idealnie współgra z otoczeniem.

Inwestor postawił na jedną z bardziej malowniczych części stolicy. Dzielnicę wypełniają lasy, których powierzchnia przekracza ponad 900 hektarów.

Na działce przy ul. Skarbka z Gór powstanie 3-kondygnacyjny budynek z 92 mieszkaniami. Lokatorzy do dyspozycji będą mieli mieszkania: jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe. W zależności do układu proponuje się metraż od 30 mkw. do 70 mkw. Lokale wyposażone będą w balkony, a do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki.

W każdej klatce przewidziano windę przystosowaną dla osób z niepełnosprawnościami, a także utwardzane pochylnie i podjazdy, które ułatwią poruszanie się również rodzicom prowadzącym wózki dziecięce. W hali podziemnej i na zewnątrz powstanie 119 miejsc parkingowych. W budynku znajdzie się 5 lokali usługowych, stanowiących udogodnienie dla mieszkańców.

WYKOŃCZENIE

Prostą i subtelną architekturę podkreśli elewacja budynku pokryta mozaikowym tynkiem w kolorze jasnoszarym z elementami w ciemniejszej kolorystyce. Smaku doda wykończenie stolarki okiennej w kolorze ciepłego, naturalnego drewna, podkreślających wertykalne otwory okienne o równym rozstawie.

Klatka schodowa, korytarz, winda – to wizytówki każdego budynku wielorodzinnego. Mieszkańcy inwestycji będą cieszyć się reprezentatywnymi strefami wspólnymi o unikatowym designie, funkcjonalnymi i atrakcyjnymi wizualnie.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszam do kontaktu

Skarbka z gór
Ogłoszenie dewelopera
Skarbka z gór
798

Więcej ogłoszeń od