Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Szamocin
Apartamenty Przyjaciół
Apartamenty Przyjaciół

Apartamenty Przyjaciół

ceny od 9 900 zł/m²
Novisa Development
Lokalizacja
Szamocin, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2025
Dostępne lokale
8 /50

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Twoje miejsce, Twoje marzenia, Twoje Apartamenty Przyjaciół

Zapraszamy Cię na zieloną Białołękę, gdzie na rogu ulic Cieślewskich i Innej powstają Apartamenty Przyjaciół. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji stoją domki jednorodzinne i segmenty. Nieopodal rośnie sosnowy las, a do centrum miasta dojazd samochodem trwa 26 minut. Znajdziesz tu cichą i spokojną przystań dla siebie i swojej rodziny. Blisko natury, a zarazem niedaleko od udogodnień i atrakcji aglomeracji.

Kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe - taki wachlarz pomieszczeń będzie dostępny w Apartamentach Przyjaciół. Metraż lokali rozpoczyna się od 25 m2, a kończy na 66 m2. Po wewnętrznej stronie dziedzińca zaplanowaliśmy ogródki, tarasy, loggie i balkony. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy również cichobieżną windę, a w podziemnym garażu 47 stanowisk parkingowych. Dodatkowe 5 miejsc postojowych zewnętrznych znajdą się przy wewnętrznym dziedzińcu Apartamentów Przyjaciół.

Apartamenty Przyjaciół to kameralny, dwupiętrowy budynek z 50 lokalami. Inwestycja stanowi ciekawą kompozycję architektoniczną w kształcie litery L z otwartym dziedzińcem wewnętrznym. To po tej stronie zaprojektowane zostały ogródki dla lokali na parterze oraz loggie, balkony i tarasy dla wyższych kondygnacji, co niewątpliwie zwiększy poczucie komfortu i prywatności mieszkańców. Inwestycja wysokością budynku wpisuje się w niską, okoliczną zabudowę. Dodatkowym walorem apartamentów są duże okna, w tym balkonowe i tarasowe. Wprowadzają one do wnętrza zdecydowanie więcej światła i sprawiają, że przestrzeń staje się lekka, słoneczna i przestronna.

Lokalizacja

Apartamenty Przyjaciół powstają w niedalekim sąsiedztwie sosnowego lasu - to doskonałe miejsce na weekendowe albo popołudniowe spacery. W najbliższej okolicy inwestycji nie brakuje również udogodnień lokalnej infrastruktury. Komunikację usprawnia przystanek autobusowy Ogrody Przyjaciół oddalony zaledwie o 150 m oraz stacja SKM Warszawa Płudy do której dotrzesz za 3 minuty jazdy samochodem. Stąd do stacji Warszawa Gdańska lub Śródmieście można dotrzeć w kilkanaście minut.

Po codzienne udogodnienia przyszli mieszkańcy nie muszą jednak wybierać się do centrum Warszawy. Są tu prywatne i publiczne szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe. Blisko inwestycji zlokalizowana jest stadnina koni oraz korty tenisowe i badmintonowe, a zakupy można zrobić w lokalnej Biedronce lub Centrum Handlowym Marywilska 44. A do Galerii Północnej trafisz zaledwie w 10 min.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
225

Więcej ogłoszeń od Novisa Development