Idź do strony głównej
FTS Evolution Sp. z o.o.
FTS Evolution Sp. z o.o.
Pełna oferta
Inwestycja deweloperska
śląskie
Chorzów
Centrum
Apartamenty przy Parku
Apartamenty przy Parku

Apartamenty przy Parku

ceny od 7 500 zł/m²
FTS Evolution Sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Kaszubska, Centrum, Chorzów, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2023
Dostępne lokale
9 /20

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
42.1 - 121.9 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja

Apartamenty przy parku to 4-kondygnacyjny, kameralny budynek mieszkalny składający się z 20 mieszkań o powierzchni od 42 m2 do 120 m2.

Szukasz dużego i wygodnego mieszkania dla całej rodziny? A może wolisz kupić dwupokojowy lokal? Marzysz o własnym kawałku trawy, czy wystarczy Ci wygodny balkon? Jesteśmy przekonani, że cokolwiek jest dla Ciebie istotne, zawsze znajdziesz u nas właściwą opcję.

Jednym z atutów Apartamentów przy parku są duże, przestronne ogrody, które pozwalają w pełni korzystać z uroków życia. Funkcjonalny układ komórek lokatorskich, szybka winda, parking podziemny oraz miejsca naziemne – wszystko to ułatwi codzienne funkcjonowanie w ramach inwestycji. Aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i spokój, cały teren zostanie ogrodzony. Niewielka ilość mieszkań przekłada się na dużo niższy ruch w budynku, co zdecydowanie poprawi komfort życia na co dzień.

Lokalizacja

Budynek znajduje się przy ul. Kaszubskiej 13 w Chorzowie. W sąsiedztwie inwestycji jest Park Redena, co czyni to miejsce idealną opcją zarówno dla osób prowadzących aktywny tryb życia jak i tych ceniących sobie ciszę i spokój. Niewielka odległość od Parku Śląskiego, ZOO oraz Parku Róż stanowi dodatkowy atut tej lokalizacji.

W pobliżu naszych apartamentów znajdują się przedszkola, szkoły oraz bogata infrastruktura medyczna. Miłośnicy gastronomii również będą usatysfakcjonowani z uwagi na bliską odległość do rynku i wielu jego atrakcji.

Bezsprzeczną zaletą budynku jest również rozbudowana infrastruktura komunikacyjna dla tych wszystkich, którzy chcą korzystać z transportu publicznego. Zmotoryzowani docenią dobre skomunikowanie inwestycji zarówno z centrum Katowic jak i Chorzowa.

Apartamenty przy parku – Twoje miejsce do życia.

Zapraszam do kontaktu

Sławomir Krynicki
Ogłoszenie dewelopera
Sławomir Krynicki
530

Więcej ogłoszeń od FTS Evolution Sp. z o.o.