Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
świdnicki
Świdnica
Apartamenty Parkova / Świdnica
Apartamenty Parkova / Świdnica

Apartamenty Parkova / Świdnica

Zapytaj o cenę
HREIT
Lokalizacja
ul. Kosynierów, Świdnica, świdnicki, dolnośląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2024
Dostępne lokale
12 /198

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2022
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
26.45 - 62 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Posiadamy w ofercie pulę mieszkań bez wkładu własnego, ilość mieszkań ograniczona.

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Gwarancja stałej ceny. Rezerwując swoje mieszkanie u nas masz pewność że cena się nie zmieni.

W umowie rezerwacyjnej zawieramy taką gwarancję.


Inwestycja

Apartamenty Parkova - na działce przy ul. Kosynierów, Parkowej i Pileckiego powstaną wysublimowane budynki, gdzie będzie łącznie 198 mieszkań. Projekt zakłada budowę dwóch apartamentowców. W jednym, pięciokondygnacyjnym zaplanowano 150 mieszkań, w drugim, trzykondygnacyjnym 48.Przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieli mieszkania: 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 27 do 62,5 mkw. Warte podkreślenia są przestronne balkony na wyższych kondygnacjach oraz ogródki, które przypisano do mieszkań na parterze.

Planowane jest oddanie 299 miejsc parkingowych. W każdym z obiektów poszczególne klatki schodowe wyposażone zostaną w cichobieżne windy.

Budynki nawiązywać będą swoim charakterem do sąsiednich obiektów. Efekt uda się osiągnąć dzięki zastosowaniu dachów dwuspadowych, jasnej elewacji i zaakcentowaniu ostatnich kondygnacji cegłą klinkierową. Planując przestrzeń wspólną przed budynkami, postawiono na odpoczynek i rekreację.

Lokalizacja

Usytuowanie inwestycji Apartamenty Parkova na mapie miasta pozwala na szybki dojazd do terenów przemysłowych w Świdnicy. Bardzo dobre skomunikowanie z drogami przełoży się na szybki i wygodny dojazd do Wrocławia.

Uważana za turystyczną perłę Dolnego Śląska Świdnica to miasto, które zachwyca architekturą. Cudowny rynek, Stare Miasto i jedyny w swoim rodzaju Kościół Pokoju, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO będą miejscami, do których warto wracać.

Bliskość sklepów, przystanków komunikacji miejskiej oraz placówek edukacyjnych będą kolejnymi atutami.

Kto stawia na zdrowy tryb życia, nie będzie się nudził. W sąsiedztwie apartamentowców znajduje się kompleks boisk sportowych oraz dwa parki – Saperów i Ułanów. Nieco dalej malowniczy Zalew Witoszówka, gdzie można popływać na kajakach, rowerkach wodnych i żaglówkach.

O nas

HREIT powstał na bazie naszych wieloletnich doświadczeń oraz analiz, jako platforma łącząca firmy deweloperskie z całej Polski i Europy z funduszami inwestycyjnymi w celu wytworzenia optymalnego środowiska dla koegzystencji i rozwoju branży.

Uważamy, że przyszłość budownictwa mieszkaniowego na najwyższym poziomie leży w transferze najnowocześniejszych technologii budowlanych i materiałowych do jak najszerszej grupy firm i stosowaniu ich na masową skalę. Wysokie standardy budowlane w zakresie jakości, oszczędności energetycznej to potężne wyzwania na najbliższe lata. Wprowadzenie ich pozwoli na stworzenie optymalnych warunków do życia dla obywateli naszego kraju.

Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszam do kontaktu

Parkova Apartamenty
Ogłoszenie dewelopera
Parkova Apartamenty
798

Więcej ogłoszeń od HREIT