Для України
HREIT

HREIT

Zobacz
Wróć
Apartamenty Merliniego Suites / Warszawa

Apartamenty Merliniego Suites / Warszawa

Zapytaj o cenę
HREIT
Lokalizacja
Warszawa, Mokotów, ul. Dominika Merliniego
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2023
Dostępne lokale
10 /112

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2021
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
25 - 89 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, taras

Opis

Gwarancja stałej ceny. Rezerwując swoje mieszkanie u nas masz pewność że cena się nie zmieni.

W umowie rezerwacyjnej zawieramy taką gwarancję.


Inwestycja

Inwestycja Apartamenty Merliniego Suites obejmuje 112 apartamentów w trzykondygnacyjnym nowoczesnym budynku z recepcją, częścią usługową, w tym restauracją i salami konferencyjnymi, oraz garażem podziemnym.

Atuty Inwestycji:

  • prestiżowa lokalizacja
  • elegancka, ponadczasowa architektura
  • bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych
  • nowoczesna technologia budowy
  • doskonała komunikacja z innymi dzielnicami Warszawy
  • atrakcyjne apartamenty inwestycyjne

Apartamenty Merliniego to funkcjonalny trzykondygnacyjny budynek o współczesnej formie, z reprezentacyjnym wejściem, recepcją i częścią usługową na parterze. Ponadto do dyspozycji mieszkańców pozostaje obszerny, jednokondygnacyjny parking podziemny z zadaszoną rampą wjazdową.

Inwestycja położona na działce o powierzchni 7 000 m kw. składa się z trzech optycznie rozsuniętych brył, tworzących dwa atria wewnętrzne. Jednym z najważniejszych założeń projektu Apartamentów Merliniego było integrowanie nowoczesnej zabudowy z parkowym otoczeniem przyległych terenów poprzez stworzenie wewnętrznych przestrzeni zielonych, przenikających się z istniejącą w sąsiedztwie zielenią.

Lokalizacja

Inwestycja Apartamenty Merliniego zlokalizowana jest w Warszawie w zacisznej części Mokotowa, w sąsiedztwie kompleksu sportowo-rekreacyjnego "Warszawianka i terenów zielonych - Parku Dreszera, Królikarni, a także w pobliżu Łazienek Królewskich.

Lokalizacja Inwestycji, w bliskiej odległości od ulicy Puławskiej łatwy i sprawny dojazd zarówno do centrum miasta, jak i do najważniejszych ośrodków biznesowo-usługowych w stolicy.

Mokotów jest pod względem mieszkańców największą dzielnicą Warszawy. Przez Mokotów przebiega I linia metra, a z prawobrzeżną Warszawą łączy go oddanych do użytku w 2002 roku Most Siekierkowski. Dzielnica słynie z luksusowych apartamentów i zabytkowych zatopionych w zieleni villi. Ta część stolicy obfituje w eleganckie restauracje, prestiżowe sklepy czy nastrojowe kawiarnie Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce. Niezwykle bogata jest również oferta kultralna w postaci teatrów, kin, licznych muzeów i galerii sztuki.

O nas

HREIT powstał na bazie naszych wieloletnich doświadczeń oraz analiz, jako platforma łącząca firmy deweloperskie z całej Polski i Europy z funduszami inwestycyjnymi w celu wytworzenia optymalnego środowiska dla koegzystencji i rozwoju branży.

Uważamy, że przyszłość budownictwa mieszkaniowego na najwyższym poziomie leży w transferze najnowocześniejszych technologii budowlanych i materiałowych do jak najszerszej grupy firm i stosowaniu ich na masową skalę. Wysokie standardy budowlane w zakresie jakości, oszczędności energetycznej to potężne wyzwania na najbliższe lata. Wprowadzenie ich pozwoli na stworzenie optymalnych warunków do życia dla obywateli naszego kraju.


Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od HREIT