Inwestycja deweloperska
śląskie
Bielsko-Biała
Złote Łany
Apartamenty Łagodna
Apartamenty Łagodna

Apartamenty Łagodna

ceny od 8 900 zł/m²
Inbud Bielsko spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ŁAGODNA sp.k.
Lokalizacja
ul. Łagodna, Złote Łany, Bielsko-Biała, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2023
Dostępne lokale
17 /2

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
36 - 78 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Nowe Apartamenty ŁAGODNA to inwestycja złożona z dwóch nowoczesnych i kameralnych budynków powstających przy ul. Łagodnej w Bielsku Białej, w rejonie dzielnic Złote Łany i Straconka. W bogatej ofercie 118 lokali znajdują się zarówno kawalerki, jak i apartamenty 3 i 4 pokojowe. Atrakcyjne układy mieszkań oraz szeroki wybór metraży od 36 do 78 m2 umożliwią znalezienie propozycji idealnie dopasowanej do różnych potrzeb i stylu życia mieszkańców. Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania zostaną wyposażone w ponadnormatywne okna, balkony, ogródki i tarasy, które pozwolą docenić jeden z podstawowych walorów tej inwestycji – widoki! Niewątpliwym atutem lokalizacji jest niesamowita panorama Beskidu Małego od wschodu oraz Szyndzielni, Klimczoka i Skrzycznego od południowego zachodu, z którymi Właściciele mieszkań będą obcować na co dzień. Miłośnicy górskich krajobrazów poczują się usatysfakcjonowani.

Wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców zagwarantują podziemne parkingi, zewnętrzne miejsca postojowe, dwie bramy wjazdowe, windy, komórki lokatorskie a także wewnętrzny dziedziniec wypoczynkowy i plac zabaw, stwarzając wrażenie kameralności ale i niezależności tego miejsca. Całości dopełnią walory estetyczne gdyż nowoczesną, stylową architekturę osiedla płynnie wkomponowano w otoczenie: eleganckie, ponadczasowe materiały o dobrej jakości, jasna, stylowa kolorystyka i wszechobecna zieleń.

Inwestycja jest świetnie skomunikowana z centrum miasta poprzez precyzyjnie zorganizowany transport publiczny. W pobliżu kompleksu znajduje się szereg sklepów i punktów usługowych, szkoła i przedszkola, placówki medyczne, kawiarnie, restauracje, kluby sportowe i kryta pływalnia. A to wszystko w spokojnym sąsiedztwie willowej zabudowy jednorodzinnej i w bliskości terenów rekreacyjnych. Lokalizacja Apartamentów ŁAGODNA to niezwykłe połączenie dwóch światów, pozwalające przyszłym mieszkańcom spełnić marzenia o życiu blisko natury, bez rezygnowania z miejskich udogodnień.

Apartamenty ŁAGODNA to kolejna już inwestycja w portfelu GRUPY INBUD Bielsko, funkcjonującej na rynku od 40 lat. Deweloper realizuje przedsięwzięcie zgodnie z wymogami Ustawy Deweloperskiej co gwarantuje Nabywcom bezpieczeństwo transakcji oraz niezmienność ceny.

Zapraszam do kontaktu

Agnieszka Duźniak
Ogłoszenie dewelopera
Agnieszka Duźniak
604

Więcej ogłoszeń od Inbud Bielsko spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ŁAGODNA sp.k.