Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
łódzkie
Łódź
Bałuty
Stare Bałuty
APARTAMENTY KOMINIARSKA
APARTAMENTY KOMINIARSKA

APARTAMENTY KOMINIARSKA

Zapytaj o cenę
HREIT
Lokalizacja
Stare Bałuty, Bałuty, Łódź, łódzkie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2024
Dostępne lokale
11 /130

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2023
Liczba kondygnacji
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
26 - 69 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Sprzedaż Apartamentów Kominiarska już ruszyła. Możesz wybrać mieszkanie dla siebie i rodziny w ramach Bezpiecznego Kredytu 2% albo zainwestować w nieruchomość, która z pewnością będzie się cieszyć zainteresowaniem potencjalnych najemców, a także stanie się rozsądną lokatą kapitału.

W pierwszym etapie powstanie budynek mieszczący 130 apartamentów. Cechowała go będzie ciekawa architektura – zróżnicowana ilość kondygnacji (7 w jednej i 12 w drugiej klatce) oraz nowoczesny, loftowy styl – szary tynk, antracytowe okna i szklane balustrady balkonów.

Nie zapomniano przy tym o wygodzie przyszłych mieszkańców. Każde z mieszkań będzie posiadało balkon lub loggię. Parter przeznaczono na lokale usługowe, których w budynku znajdzie się aż 9. Zapotrzebowanie na miejsca parkingowe pokryje licząca 112 miejsc hala garażowa oraz 28 naziemnych miejsc postojowych. W każdej klatce znajdzie się winda, a teren wspólny uzupełni zieleń oraz mała architektura.

Od początku swojego istnienia łódzkie Bałuty były dzielnicą ludzi przedsiębiorczych i odważnych. Stworzyli ją własną pracą i determinacją imigranci z innych części kraju, poszukujący nowych perspektyw dla siebie i rodzin w dynamicznie się rozwijającej, XIX-wiecznej Łodzi.

Z oszałamiającą liczbą ponad 100 tys. mieszkańców, Bałuty stanowiły największą wieś w Europie w czasach I wojny światowej. Z czasem Bałuty włączono w granice administracyjne miasta, powstała bogata infrastruktura ułatwiająca życie codzienne, wypoczynek i transport.

Tym, co pozostało, jest wyczuwalna w atmosferze dzielnicy, tętniąca energia. To miejsce do życia dla ludzi, którzy wiedzą, czego chcą, nie boją się jutra i śmiało sięgają po to, na co zasłużyli dzięki swojej pracy.

W pierwszym etapie powstanie budynek mieszczący 130 apartamentów 1, 2, 3 i 4-pokojowych, o powierzchni od 26 do 69 m2.Cechowała go będzie ciekawa architektura – zróżnicowana ilość kondygnacji (7 w jednej i 12 w drugiej klatce) oraz nowoczesny, loftowy styl – szary tynk, antracytowe okna i szklane balustrady balkonów.

Rozwiązania te podyktowała sama lokalizacja – Bałuty to nie dzielnica upudrowanych mieszkańców cukierkowych kamieniczek, ale rozważnych i przedsiębiorczych ludzi, którzy cenią sobie solidność, prostotę i komfort. Z tego też powodu wybrana została tradycyjna metoda budowy, gwarantująca wyjątkową trwałość.

Największym atutem inwestycji dla wielu lokatorów będzie jej położenie – przy ul. Kominiarskiej, w sąsiedztwie głównej osi komunikacyjnej miasta, z błyskawicznym dostępem do licznych sklepów, placówek oświatowych i medycznych, obiektów gastronomicznych i rozrywkowych.

Supermarket – 400 m
Przystanek autobusowy – 150 m
Przychodnia lekarska – 100 m

Dotarcie do pobliskiego parku zajmie pieszo zaledwie kilka minut. Wielbiciele aktywności fizycznej mają do wyboru kilka klubów fitness dosłownie po drugiej stronie ulicy. Amatorów sztuki ucieszy bliskość kina, teatru i muzeum (kilka minut samochodem).

Park – 500 m
Fitness – 600 m
Kino – 1,5 km
Teatr – 1,7 km
Plaża miejska – 5,5 km

Łódź oferuje swoim mieszkańcom nie tylko atrakcje o charakterze rozrywkowym. To także prężnie rozwijające się, nowe naukowe centrum Polski i jedna z ulubionych lokalizacji inwestorów, otwierających w tym miejscu swoje biznesy. Niemały wpływ na ten stan rzeczy ma wyjątkowo korzystne położenie miasta, przez które przebiega autostrada A2, droga ekspresowa S14 oraz trzy drogi krajowe. Rozwinięty jest również transport publiczny – do Warszawy z Łodzi można dojechać wygodnym pociągiem w 1,5 godziny.

DK 91 – 2 km
Stacja paliw – 250 m

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszam do kontaktu

Apartamenty Kominiarska
Ogłoszenie dewelopera
Apartamenty Kominiarska
727

Więcej ogłoszeń od HREIT