Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
legionowski
Wieliszew
Wieliszew Pgr
Apartamenty Baczyńskiego
Apartamenty Baczyńskiego

Apartamenty Baczyńskiego

Zapytaj o cenę
HREIT
Lokalizacja
Wieliszew Pgr, Wieliszew, legionowski, mazowieckie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
9 /44

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
29 - 68 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, komórki lokatorskie, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja

Przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego już wkrótce zrealizowany zostanie nowy projekt mieszkaniowy Apartamenty Baczyńskiego. Bogata oferta pozwoli nabywcom na wybór lokum doskonale dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb.

Apartamenty posiadać będą przeszklone balkony z pięknym widokiem na tereny zielone. Część wspólna zostanie starannie zaprojektowana i udekorowana zielenią i małą architekturą, a w drugim etapie inwestycji zaplanowano realizację placu zabaw dla najmłodszych.

Apartamenty mogą stanowić miejsce do życia, przestrzeń na weekendowe wypady czy też inwestycję pod wynajem.

Z myślą o posiadaczach samochodów zaprojektowano miejsca postojowe w hali garażowej. A mieszkańcy, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania, mogą nabyć jedną z wielu komórek lokatorskich.

Apartamenty Baczyńskiego to pewna inwestycja, która zachwyci nie tylko miłośników wypoczynku w pobliżu natury, ale również tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i pewność inwestowania.

Lokalizacja

To miejsce idealne dla osób ceniących aktywny tryb życia. Leśne ścieżki pobliskiego lasu zachęcają miłośników spacerów, biegania oraz nordic walking do aktywności na świeżym powietrzu.

Wieliszew jest również idealną lokalizacją dla pasjonatów spędzania wolnego czasu nad wodą. W kilkanaście minut można dostać się stąd na rowerze w okolice piaszczystej plaży Narwi lub Jeziora Zegrzyńskiego. Dogodna komunikacja pozwala na szybkie dotarcie do wyjątkowych zakątków miasta i okolic.

Wybierając miejsce do realizacji inwestycji, zadbano też o wygodę przyszłych lokatorów. Sklep, szkoła, stacja paliw, urząd gminy są w zasięgu zaledwie 500 metrów. Kolejne atuty, które warto podkreślić to bardzo dobre skomunikowanie z centrum Warszawy i trasą DK 61.

Zapraszam do kontaktu

Apartamenty Baczyńskiego
Ogłoszenie dewelopera
Apartamenty Baczyńskiego
513

Więcej ogłoszeń od HREIT