Idź do strony głównej
JDK INVEST SP. Z O.O.
JDK INVEST SP. Z O.O.
Pełna oferta
Inwestycja deweloperska
pomorskie
wejherowski
Reda
Aleja Lipowa
Aleja Lipowa

Aleja Lipowa

ceny od 7 559 zł/m²
JDK INVEST SP. Z O.O.
Lokalizacja
ul. Tęczowa, Reda, wejherowski, pomorskie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
2 kwartał 2025
Dostępne lokale
14 /44

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2023
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
66.02 - 66.02 m²
Wysokość pomieszczeń
260 - 260 cm
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

Aleja Lipowa to nowoczesne, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja składa się z 22 budynków w każdym dwa lokale mieszkalne. Lokale mają powierzchnię 66,02 m². Na parterze - salon z aneksem kuchennym, łazienka, wiatrołap, na piętrze - korytarz + klatka schodowa, łazienka, garderoba, dwa pokoje. Każdy lokal ma własny ogród i naziemne miejsce parkingowe. Planowane odbiory pierwszego etapu inwestycji przewidziane są na IV kwartał 2024/ I kwartał 2025 roku.

Osiedle usytuowane jest w sercu dzielnicy Redy - Rekowo. Zaledwie kilka minut od sklepów, szkoły, przedszkola, Kościoła i wielu atrakcji rekreacyjnych. Ponadto inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana, w odległości kilkuset metrów znajdują się przystanki autobusowe i peron linii kolejowej; Gdynia - Półwysep Helski. Dojazd samochodem do Trójmiasta, Wejherowa czy Pucka zajmuje kilkanaście minut.

Decydując się na zakup nasi Klienci otrzymają atrakcyjne bonusy. Dla chętnych oferujemy także różnorodne warianty wykończenia wnętrz.

Zachęcamy do kontaktu


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Zapraszam do kontaktu

Magdalena Jaskuła
Ogłoszenie dewelopera
Magdalena Jaskuła
506

Więcej ogłoszeń od JDK INVEST SP. Z O.O.