Inwestycja deweloperska
śląskie
Ruda Śląska
Halemba
10 minut do Katowic - Osiedle w Rudzie Śląskiej
10 minut do Katowic - Osiedle w Rudzie Śląskiej

10 minut do Katowic - Osiedle w Rudzie Śląskiej

ceny od 3 800 zł/m²
ADEKO Nieruchomości sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Mazurska, Halemba, Ruda Śląska, śląskie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
3 kwartał 2023
Dostępne lokale
12 /40

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2022
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
157.86 - 157.86 m²
Wysokość pomieszczeń
260 - 270 cm
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
komórki lokatorskie, taras

Opis

Inwestycja
Nowa Mazurska to niepowtarzalna, nowoczesna inwestycja dedykowana najbardziej wymagającym klientom. Jednym z jej największych atutów jest jedyna w swoim rodzaju lokalizacja. Wybierając tę inwestycję codziennie będziesz mógł cieszyć się bliskością lasu, który doskonale wpływa na samopoczucie oraz gwarantuje sielankowy klimat.

Budynki oraz okoliczny teren charakteryzują się wysokimi walorami nie tylko użytkowymi, ale przede wszystkim estetycznymi. Całość została dostosowana do obecnie obowiązujących standardów w branży, o co zadbali nasi doświadczeni projektanci i architekci oraz najwyższej klasy firma wykonawcza. Osiedle to wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, gdyż do konstrukcji budynku wykorzystane zostały wysokiej klasy materiały. Dodatkowo w konstrukcji nie ma wspólnych ścian, a pomiędzy segmentami znajduje się 10 cm dylatacja. Na uwagę zasługują także duże działki skrajnych segmentów, które mają od 329 m2 do 924 m2 powierzchni.

Na koniec warto podkreślić, że wszystkie zastosowanie w projekcie materiały, rozwiązania techniczne i urządzenia odpowiadają normom bezpieczeństwa PPOŻ. i BHP oraz posiadają właściwe atesty i aprobaty. Jest to bezpieczna inwestycja, której możesz zostać właścicielem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Lokalizacja
Nowa Mazurska położona jest w renomowanej, bezpiecznej i bardzo spokojnej dzielnicy Rudy Śląskiej. Bliskość węzła A4 jest bezspornym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców, którzy codziennie korzystają z samochodu dojeżdżając do pracy. Takie położenie dodatkowo umożliwia sprawny dojazd do centrum wielu miast aglomeracji m.in. Gliwic, Katowic, czy Mysłowic. Płynną komunikację po okolicy i Rudzie Śląskie zapewnia z kolei dojazd do osiedla z dwóch stron tj. od ul. Piwnej oraz od ul. 1 Maja.

Dodatkowo wszyscy miłośnicy rekreacji - czy to hobbystycznej, czy zawodowej również nie będą zawiedzeni, gdyż w okolicy znajduje się sporo tras rowerowych oraz spacerowych. Szczególnie zostanie to docenione przez seniorów oraz rodziny z dziećmi, choć nie da się ukryć, że Nowa Mazurska to inwestycja doskonała dosłownie dla każdego. Warto też wspomnieć, że wokół znajduje się wyłącznie zabudowa jednorodzinna, co nadaje całości osiedla i okolicy kameralny charakter.

O nas
ADEKO to deweloper, którego głównym obszarem działalności jest Ruda Śląska i miasta ościenne. Dzięki temu, że działamy lokalnie na terenie Rudy Śląskiej jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze lokalizacje. Z nami wejdziesz w posiadanie nieruchomości, której daleko jest do miejskiego zgiełku, a jednocześnie wciąż zapewni dostęp do niezbędnej infrastruktury, która jest obowiązkowym ułatwieniem codziennego życia. Lokalny rynek nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Piotr Kocur
Ogłoszenie dewelopera
Piotr Kocur
884

Więcej ogłoszeń od ADEKO Nieruchomości sp. z o.o.