Rent PRO – efektywne zarządzanie ofertami najmu

Powrót studentów z wakacji i wizja rozpoczęcia roku akademickiego oznacza wzmożony ruch na rynku najmu. Jeśli więc posiadasz ogłoszenia mieszkań na wynajem, możesz skorzystać z dostępnej w Otodom funkcjonalności Rent PRO, która nie tylko pozwoli Ci dotrzeć do większej liczby poszukujących, ale też zaoszczędzić pieniądze.

Największe zainteresowanie, a tym samym dużą liczbę wyszukiwań mieszkań w kategorii na wynajem w serwisie Otodom i OLX obserwujemy we wrześniu. Czyli miesiącu, który poprzedza rozpoczęcie roku akademickiego. 

Aby ułatwić wynajmującym przygotowanie się na to zwiększone zainteresowanie mieszkaniami ze strony najemców – gdy popyt na najem jest największy w skali całego roku – Otodom udostępnił specjalną usługę Rent PRO. Korzystając z dodawania ogłoszeń najmu mieszkań za pomocą właśnie tej funkcjonalności, możesz zoptymalizować proces zamieszczania ogłoszeń. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i dotrzesz do większego grona odbiorców.

O czym przeczytasz w tym artykule?

Rent PRO – jak działa i jakie daje korzyści?

W ramach usługi Rent PRO, gdy dodasz ogłoszenie wynajmu mieszkania, automatycznie opublikujemy je na Otodom oraz wyeksportujemy na OLX. Po 7 dniach podbijemy Twoje ogłoszenie, co pozwoli Ci jeszcze szybciej dotrzeć do zainteresowanych klientów. Dodatkowo jeśli znajdziesz najemcę przed upływem 7 dni, będziesz mógł wykorzystać takie promowanie w późniejszym czasie.

Co istotne, promowania aktywowane automatycznie w ramach usługi Rent PRO są nawet 50% tańsze niż promowania kupowane osobno. Koszt dodania ogłoszenia w ramach Rent PRO wynosi 49 zł za każde nowe ogłoszenie wynajmu mieszkania. Obejmuje on dodanie ogłoszenia na Otodom, automatyczny eksport do OLX oraz automatyczne podbicie na Otodom po 7 dniach.

Usługa Rent PRO dostępna jest dla klientów biznesowych Otodom. Po jej włączeniu, wszystkie ogłoszenia z kategorii mieszkań na wynajem będą rozliczane osobno, poza przedziałem w ramach pakietu Otodom, w którym aktualnie się znajdujesz.

Nie masz jeszcze konta w Otodom? Nie zwlekaj i załóż je TUTAJ!

Usługę Rent PRO możesz włączyć w każdej chwili, na takiej samej zasadzie działa anulowanie subskrypcji, które znajdziesz w zakładce Podsumowanie na swoim koncie. Jeśli usługa jest włączona, działa za każdym razem, gdy dodajesz lub przedłużasz ogłoszenie wynajmu mieszkania. Rent PRO możesz zakupić niezależnie od wybranego pakietu i cyklu bilingowego.

Przeczytaj również:

Back to top button