Wygodniejsze zarządzanie finansami na kontach biznesowych – od teraz zapłacisz również blikiem

Transakcje online stają się coraz bardziej powszechne, dlatego ważne jest, aby zarządzanie nimi było łatwe i wygodne. Przedstawiamy nowy, uproszczony widok zakładki „Płatności” na Twoim koncie w Otodom. Ta zmiana zapewni Ci jeszcze większą wygodę i funkcjonalność w codziennych transakcjach. W tym artykule przyjrzymy się korzyściom tego nowego widoku, w tym możliwości płatności opcją BLIK

Łatwość nawigacji

Nowy widok zakładki „Płatności” zapewnia intuicyjny i prosty interfejs, który ułatwia nawigację po transakcjach. Łączymy trzy znane Ci sekcje: Kolejna faktura, Faktury oraz Historia płatności. Dzięki temu wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w jednym miejscu. Wchodząc w sekcję „Płatności”, sprawdzisz saldo, przejrzysz listę faktur i sprawdzisz szczegóły trwającego cyklu rozliczeniowego.

Wygodniejsze zarządzanie finansami na kontach biznesowych


Płać szybko i bezpiecznie

Jeszcze większa oszczędność czasu? Teraz to możliwe! Dokonaj płatności bezpośrednio ze swojego panelu Otodom i wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę. Nie musisz logować się do innych aplikacji. Już wkrótce do Twojej dyspozycji – oprócz przelewu – dostępne będą szybkie i nowoczesne metody: BLIK oraz płatność kartą.

Wygodniejsze zarządzanie finansami na kontach biznesowych

Bądź na bieżąco

Terminowe wpłaty to stały dostęp do panelu. Pamiętaj, że w przypadku nieopłaconych faktur dostęp do konta będzie ograniczony – nie dodasz nowego ogłoszenia, nie skorzystasz z promowań. Uzupełnij adres mejlowy, na który będziemy wysyłać Ci powiadomienie o wystawionej fakturze czy zbliżającym się terminie zapłaty. Dzięki tym notyfikacjom nic Cię nie ominie.

Dane fakturowe

W dowolnym momencie możesz sprawdzić, czy dane, na które wystawiamy faktury, są poprawne. Zmienił się adres Twojej firmy? Chcesz scedować konto? Jednym kliknięciem przejdź do formularza kontaktowego i zgłoś odpowiednie zmiany. 

Wprowadzone zmiany pomogą Ci efektywniej zarządzać transakcjami. Od teraz łatwiej i szybciej dokonasz płatności, wybierając najwygodniejszą dla Ciebie metodę. Zaloguj się do panelu i sprawdź, jakie to proste.

Back to top button