Promowanie ogłoszeń jeszcze łatwiejsze: nowe promowania OLX!

Agenci nieruchomości i deweloperzy muszą dziś być elastyczni i inteligentnie korzystać z narzędzi online. Dlatego w Otodom staramy się dostarczać prostych, skutecznych i intuicyjnych rozwiązań, by mogli skupić się na tym, co najważniejsze: kontakcie z klientem. Takim ułatwieniem są właśnie promowania OLX, dzięki którym szybko i skutecznie zwiększysz dotarcie Twoich ogłoszeń, a co za tym idzie, również i szansę na szybkie zamknięcie sprzedaży. 

Otodom to największy portal z nieruchomościami w kraju: w marcu 2022 roku odnotowaliśmy ponad 3,5 mln realnych użytkowników, którzy odwiedzili nasz portal. Te liczby to dla nas powód do dumy, a dla Ciebie gwarancja, że Twoje ogłoszenia są w dobrych rękach. Co ważne, współpracując z Otodom, możesz czerpać również z zasięgów OLX (4,5 mln realnych użytkowników w marcu 2022 r.). W marcu, dzięki synergii działań, OLX i Otodom dotarło do aż 7 mln realnych użytkowników, a skorzystanie z tego potencjału stało się jeszcze łatwiejsze, dzięki promowaniom OLX.

W Otodom i OLX oferujemy Ci szereg usług, które pozwalają na promowanie Twoich ogłoszeń, tak aby jeszcze efektywniej docierać do potencjalnych klientów. By ułatwić Ci korzystanie z nich, w Otodom pojawiła się nowa funkcjonalność mająca na celu ułatwić promowanie ogłoszeń na OLX z konta Otodom.

Co to dla Ciebie oznacza? Przede wszystkim prostotę i oszczędność czasu:

  • jedna faktura, bez konieczności zakładania konta na OLX;
  • zarządzanie promocją na obu portalach w jednym miejscu;
  • możliwość wyboru jednego z 3 pakietów do promocji ogłoszenia.

O czym przeczytasz w tym artykule?

Jak skorzystać z promowania ogłoszeń na OLX?

Wystarczy, że na swoim koncie zaznaczysz opcję “Promuj ogłoszenie na OLX” i wybierzesz jeden z 3 pakietów, który odpowiada Twoim potrzebom: Mini, Midi lub Maxi.

Wszystkie informacje o tym jak skorzystać z promowania OLX, znajdziesz na poniższej grafice:

Back to top button