Nowości w pakietach dla agencji nieruchomości – zmiany oparte na stałych wartościach

Otodom rozbudowuje swoją ofertę dla biur nieruchomości i oferuje dostęp do kilku dodatkowych usług. Wszystko po to, aby jak najlepiej zadbać o potrzeby agentów i zapewnić im komfortowe, wartościowe rozwiązania ułatwiające jeszcze szybsze pozyskiwanie klientów.

Najważniejsze wartości, które wyróżniają pakiety Otodom

Otodom w 2021 roku wprowadził ofertę biznesową dla agencji nieruchomości opartą na 5 kluczowych wartościach: personalizacji, elastyczności, efektywności, profesjonalizmie i transparentności. Oferowane przez nas usługi w ramach każdego pakietu uwzględniają indywidualne potrzeby klientów, pozwalają im zwiększyć efektywność i szybciej osiągnąć satysfakcjonujące wyniki.

W zależności od aktualnych potrzeb, istnieje możliwość wybrania jednego z trzech pakietów:

  1. Pakiet Na Start
  2. Pakiet Optymalny
  3. Pakiet Premium

Przeczytaj więcej o dostępnych pakietach oraz dotychczasowych rozwiązaniach dla agentów.

Nowa oferta jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb klientów

Miniony rok dla rynku nieruchomości był pełen wyzwań – rosnące stopy procentowe zmniejszyły popyt na kredyty, co przełożyło się na spadki sprzedaży mieszkań. Po wielu miesiącach zaczynamy jednak obserwować odwilż na rynku, co bezpośrednio przekłada się na wzrost zainteresowania i wyszukiwań w serwisie.

Aby w pełni wykorzystać potencjał „odradzającego się” rynku, udostępnimy agencjom nieruchomości paczki promowań na OLX, które od teraz będą integralną częścią każdego pakietu. Dzięki temu możliwe będzie zwiększenie zasięgów publikowanych ogłoszeń, co pozwoli przełożyć się na poprawę ich skuteczności. 

Chcąc zapewnić klientom jak największą elastyczność, do oferty wprowadzamy również nowe przedziały ogłoszeń w pakiecie NA START – tak, aby klient mógł wybrać opcję, która najbardziej odpowiada jego aktualnym, biznesowym potrzebom.

Dodatkowo nowe funkcjonalności, które agencje będą mogły zakupić poza wybranym pakietem, zapewnią dostęp do najświeższych danych oraz pozwolą na bardziej optymalne zarządzanie ogłoszeniami najmu.

  1. Paczki promowań na OLX – większy zasięg ogłoszeń i szybsze dotarcie do klientów

W sekcji darmowe promowania do każdego pakietu dodajemy paczki promowań na OLX, które pomogą zwiększyć zasięgi publikowanych ogłoszeń, a co za tym idzie – poprawią ich widoczność i skuteczność. Paczki promowań zapewnią agencjom jeszcze więcej możliwości na wyróżnienie swoich ogłoszeń i jeszcze szybsze dotarcie do nowych, poszukujących klientów.

Rodzaje paczek promowań na OLX w zależności od pakietu:

  • Na Start – paczka mini

3 dni promowania na górze listingu; wartość 34,99zł

  • Optymalny – 2 x paczka mini

2x 3 dni promowania na górze listingu; wartość 69,98zł

  • Premium – paczka midi

7 dni promowania na górze listingu + 3 dni odświeżania; wartość 93,99zł

  1. Nowe przedziały ogłoszeń w pakiecie Na Start – jeszcze większa elastyczność

Rozszerzamy dotychczasowy pakiet Na Start i dajemy możliwość skorzystania z mniejszego przedziału ogłoszeń – od 1 do 5 oraz od 6 do 10. Rozwiązanie jest odpowiedzią na potrzeby mniejszych i średnich agencji nieruchomości, tak aby zapewnić im elastyczny wybór i jeszcze lepiej odpowiadać na ich biznesowe potrzeby. 

Nowość w ofercie – funkcjonalności dostępne poza pakietami

W zmienionej ofercie, udostępnimy agencjom dodatkowe funkcjonalności, które można zakupić niezależnie od wybranego pakietu i cyklu bilingowego.

  1. Rent PRO – oszczędność czasu i efektywniejsze zarządzanie ofertami najmu

Funkcjonalność Rent PRO pozwoli agencjom zautomatyzować proces dodawania ogłoszeń najmu i tym samym znacznie zaoszczędzić czas. Po włączeniu usługi Rent PRO, wszystkie ogłoszenia z kategorii najem – mieszkania, będą rozliczane osobno – poza przedziałem w ramach pakietu, w którym aktualnie znajduje się agencja. W ramach usługi Rent PRO, każde dodane ogłoszenie najmu mieszkania zostanie automatycznie opublikowane na Otodom, wyeksportowane na OLX, a po 7 dniach dodatkowo zostanie podbite – zapewni to jeszcze szybsze i skuteczniejsze dotarcie do poszukującego klienta. Korzystanie z funkcjonalności Rent PRO zapewnia nie tylko bardziej optymalne i efektywne zarządzanie ofertami najmu, ale jest również korzystniejsze finansowo – koszt dodania ogłoszenia w ramach Rent PRO wynosi 49zł/za każde ogłoszenie na 30 dni i pozwala zaoszczędzić ok. 15% kosztów w porównaniu do zakupu tych usług osobno. 

  1. Otodom Analytics – odkryj dane, które pomogą Ci osiągnąć sukces na rynku nieruchomości

Cena 399zł/miesiąc – 2 pierwsze miesiące gratis!

Otodom Analytics to nowoczesne narzędzie, które zapewni agencjom dostęp do wiarygodnych danych o rynku mieszkaniowym oraz wskazówki, które ułatwią podejmowanie trafnych i bardziej efektywnych decyzji biznesowych. Narzędzie oferuje m.in. stały dostęp do analizy ogłoszeń Twojego biura oraz konkurencji. Sprawdzić można także aktualne dane dotyczące podaży i popytu na rynku nieruchomości, czy dane makroekonomiczne (stopa %, inflacja, udzielone kredyty itp.). Otodom Analytics zawiera także moduł z aktualnymi wiadomościami i komentarzami ekspertów rynku nieruchomości.

Różnorodność narzędzi dostępnych poza pakietami, pozwala klientowi na indywidualny wybór i dokupienie takiego dodatku, który najbardziej odpowiada jego aktualnym celom biznesowym. Dodatkami można elastyczne zarządzać i aktywować oraz dezaktywować je w wybranym przez agencje momencie – z zachowaniem niezbędnego czasu na wyłączenie usługi.

Nowości w pakietach Otodom jeszcze lepiej odpowiadają na zmieniający się rynek nieruchomości i wynikające z tego potrzeby agencji. Zapewniają możliwość zwiększenia zasięgów ogłoszeń, dotarcia do większej liczby klientów oraz elastycznego dokupienia dodatkowych funkcjonalności bazując na aktualnych i indywidualnych potrzebach każdego biura.

Back to top button