Nowości w ofercie dla klientów indywidualnych – optymalizacja ogłoszeń i promowań

Otodom wprowadza nową ofertę dla klientów indywidualnych, która obejmuje szereg dodatkowych funkcji. Nowe rozwiązania produktowe zostały opracowane z myślą o potrzebach klientów. Poniżej przedstawiamy wprowadzane rozwiązania oraz ich korzyści.

1. Czas emisji oferty

Teraz użytkownicy wystawiający ogłoszenie będą mieli możliwość wyboru spośród dwóch różnych przedziałów czasowych emisji ogłoszenia. Ta elastyczność czasowa odpowiada na potrzeby ogłoszeniodawców, którzy często znajdują najemców lub kupujących w czasie krótszym niż 30 dni. Dzięki temu wprowadzeniu użytkownicy mogą skorzystać z tańszej opcji emisji ogłoszenia przez 15 dni lub tradycyjnej opcji na 30 dni w przypadku sprzedaży oraz na 60 dni w przypadku wynajmu.

2. Promowanie na OLX

Otodom wprowadził również nowe promocje, które umożliwiają użytkownikom promowanie swoich ofert wyeksportowanych na OLX. Promowanie ogłoszeń na OLX zwiększa ich zasięg i szanse na pozyskanie zainteresowanych klientów. Co więcej, od teraz użytkownicy mogą promować ogłoszenia na dwóch serwisach – Otodom i OLX – z jednego miejsca, bez konieczności logowania się na OLX. To ułatwienie znacznie usprawnia proces promowania ofert.

3. Formularz kontaktowy z poziomu galerii zdjęć

Kontakt ze sprzedającymi i wynajmującymi jest kluczowym elementem procesu transakcyjnego na Otodom. Nowa oferta wprowadza dodatkowe miejsce, z którego możliwy jest kontakt z ogłoszeniodawcą – użytkownik będzie mógł się z nim skontaktować bezpośrednio z galerii zdjęć. To udogodnienie zwiększy liczbę kontaktów z właścicielami nieruchomości, co przełoży się na większe szanse na pozyskanie klienta.

4. Rekomendacja promowań

W ramach nowej oferty Otodom wprowadza model, który podpowiada klientom najlepsze promowanie dla konkretnego ogłoszenia. Po wykupieniu promowań model sam ustawi najefektywniejsze terminy ich realizacji. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy będą mogli skorzystać z automatycznego zoptymalizowania swoich inwestycji w płatne promowania.

5. Zniżka na aktywację VAS

Nowa oferta umożliwia klientom zastosowanie zniżki na Value Added Services (VAS) przy zakupie pakietów Optimum i Premium. Dzięki temu użytkownicy, którzy zdecydują się na wyższe pakiety, będą mogli zwiększyć zasięg swoich ogłoszeń przy niższych kosztach. To znacznie korzystniejsza opcja dla klientów, którzy chcą maksymalnie wykorzystać potencjał platformy Otodom.

Wraz z dodaniem nowych funkcji, Otodom wprowadził również nowy cennik publikacji ogłoszeń oraz odświeżył ceny niektórych promocji i pakietów.

Zastosowane rozwiązania produktowe przynoszą wiele korzyści użytkownikom Otodom. Elastyczność czasu emisji ogłoszeń pozwala wybrać optymalną opcję dla celu ogłoszenia, a promowanie na OLX zwiększa zasięg ofert i szanse na znalezienie klientów. Nowy formularz kontaktowy ułatwia i zwiększa liczbę kontaktów z ogłoszeniodawcami. Natomiast rekomendacja promowań i zniżka na VAS dają większą kontrolę nad wydatkami i potencjałem zysków.

Nowa oferta Otodom dla klientów indywidualnych to rozwiązania, które umożliwiają jeszcze lepsze korzystanie z platformy i przyczyniają się do zwiększenia efektywności i zadowolenia użytkowników.

Przeczytaj także:

Back to top button