Promowania

Czasem chcesz, by Twoja oferta dotarła szybciej, dalej i szerzej. W Otodom dajemy Ci kilka możliwości promowania swoich ogłoszeń — część z nich możesz ustawić nawet na 30 dni do przodu w Planerze Promowań. W zależności od tego, na czym Ci aktualnie zależy, możesz zdecydować się na Podbicie, Megapodbicie, Top, a także Eksport ogłoszeń do OLX.

Podbicie —
sprawia, że dane ogłoszenie pojawia się na szczycie listy ogłoszeń, dzięki czemu kluczowe dla Ciebie oferty zwiększają swoją widoczność i docierają do większej liczby odbiorców. Oferta widnieje tam, dopóki inne ogłoszenie nie zostanie podbite lub nie pojawi się całkiem nowa oferta. Podbicie możesz zaplanować nawet na 30 dni do przodu w Plenerze Promowań.

Megapodbicie — to promowanie, które sprawia, że Twoje ogłoszenie trafia na szczyt listy ogłoszeń kolejno: 1, 3 i 5 dni od uruchomienia. Do skuteczności standardowego Podbicia chyba nie trzeba nikogo przekonywać – doskonale znasz to narzędzie. Megapodbicie to jego rozszerzona wersja, która zapewnia trzykrotnie lepszą widoczność ogłoszenia. Oferta z Megapodbiciem ma zwiększoną ekspozycję i generuje lepszy zasięg przez co najmniej 7 dni, co przekłada się bezpośrednio na więcej klientów potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. To świetna opcja dla biur nieruchomości, którym zależy, by szybko i skutecznie zwiększyć ekspozycję swoich ofert. Megapodbicie możesz zaplanować nawet na 30 dni do przodu w Plenerze Promowań. 

TOP to jedno z trzech promowanych ogłoszeń widocznych nad listą wyników wyszukiwania. Jeśli chcesz, by Twoje ogłoszenie było jednym z pierwszych, które zobaczą potencjalni klienci, TOP jest narzędziem dla Ciebie. Spośród ogłoszeń z wykupionym promowaniem TOP wyświetlają się zawsze trzy, które najlepiej spełniają określone kryteria wyszukiwania. Zmieniają się one przy każdym odświeżeniu strony. Wyróżnienie na górze listy przyciąga uwagę i daje przewagę nad podobnymi ogłoszeniami, dzięki czemu łatwiej pozyskasz klientów. TOP w nowym wydaniu jest jeszcze bardziej elastyczny. Do tej pory to promowanie działało przez 7, 15 lub 30 dni. Teraz długość wyświetlania w ramach TOP może być ustawiona na dowolną liczbę dni, w przedziale 1-30, a w dodatku, TOP możesz zaplanować nawet na 30 dni do przodu w Plenerze Promowań. Wszystko zależy od Ciebie!

promowania Otodom

Eksport do OLX — to promowanie sprawia, że Twoje ogłoszenie w Otodom jest automatycznie wysyłane (kopiowane) do serwisu OLX. Możesz je znaleźć w tej samej kategorii i lokalizacji, w jakiej jest dostępne w Otodom. Dodatkowo wszystkie zmiany, jakie wprowadzasz w ogłoszeniu w Otodom, są również kopiowane do serwisu OLX – dzięki synergii OLX i Otodom, możesz dotrzeć do 5,2 mln realnych użytkowników!

Back to top button