Nowe funkcjonalności w pakietach dla biur nieruchomości - nowy regulamin i zmiana cennika

05 lipca 2022

Autor otodom

Nowe funkcjonalności w pakietach dla biur nieruchomości - nowy regulamin i zmiana cennika

4 lipca 2022 r. wprowadzamy w życie zmiany w regulaminie dla biur nieruchomości współpracujących z Otodom. Zmiany spowodowane są potrzebą dostosowania regulaminu do szeregu zmian produktowych wprowadzanych w najbliższym czasie tj.:

  • zmiany uwzględniającej nową ofertę w zakresie pakietów i wystawień wraz ze zmodyfikowaną treścią Załącznika nr 1 do regulaminu. Zmiana obowiązywać będzie każdego z Partnerów od daty jego indywidualnego nowego okresu rozliczeniowego rozpoczętego od 4 lipca 2022 r.   
  • zmiany w zakresie nowego cennika usług promowania zamieszczonego w Załączniku nr 2 do regulaminu.

Co się zmienia?

Od 4 lipca 2022 r. wprowadzamy nowe możliwości i narzędzia w zakresie publikacji i promocji ogłoszeń, które umożliwią zwiększenie widoczności i tym samym pozwolą podnieść efektywność i skuteczność publikowanych ofert. 

Oto najważniejsze zmiany:

  • Nowa zawartość pakietów: Na start, Optymalny oraz Premium;
  • Nowe funkcjonalności: interaktywna galeria zdjęć, dodatkowe formularze kontaktowe, przycisk ,,zasugeruj cenę”, tematyczne szablony wiadomości, rekomendowane promowania
  • Zwiększenie liczby promowań wliczonych w pakiet,
  • Dostęp do Radaru Otodom w pakiecie Na Start oraz Optymalnym i dedykowane zniżki na promowania.

Więcej informacji na temat wprowadzanych zmian znajdziesz TUTAJ!

Pełną treść wszystkich zmian prezentuje Regulamin, w którym kolorem zaznaczone zostały postanowienia dodawane, usuwane lub ulegające zmianie oraz jego załączniki prezentujące nową treść.

Artykuł zaktualizowany: 05 lipca 2022

Udostępnij