Aplikację można pobrać z Google Play ==> tutaj.

Mobilna aplikacja otoDom umożliwia przeglądanie bazy ponad miliona ogłoszeń sprzedaży i najmu nieruchomości. Dzięki optymalnej gamie parametrów i filtrów w wyszukiwarce, można w prosty sposób znaleźć wymarzoną nieruchomość.

Wykorzystując dostępną w telefonach funkcję GPS, aplikacja pozwala na określenie w wygodny sposób obszaru poszukiwania nieruchomości. W celu zdefiniowania parametru lokalizacji w aplikacji wykorzystano mapę.

Po otrzymaniu listy wyników wyszukiwania, wytrawni poszukiwacze okazji mogą w łatwy sposób dodać interesujące oferty do schowka. Dla bardziej zabieganych Użytkowników przewidzieliśmy opcję „historia”, do której dostęp, podobnie jak do schowka, znajduje się w głównym, atrakcyjnie zaprojektowanym menu. Zgodnie z obecnymi standardami w projektowaniu aplikacji androidowych menu główne ma formę wysuwanego drawera. Dostęp do niego jest możliwy z każdego miejsca w aplikacji, wystarczy jedynie wykonać gest dłonią w prawą stronę. Użytkownik znajdując się na liście wyników wyszukiwania może również szybko zapisać konkretne wyszukiwanie.

Oferty prezentowane w aplikacji zawierają pełną treść oraz galerię zgodną z tradycyjną wersją www serwisu otoDom. Użytkownik, oglądając interesujące go ogłoszenie, będzie miał możliwość szybkiego kontaktu telefonicznego ze sprzedającym (a w niedalekiej przyszłości także i mailowego). Dodatkowo można na mapie zobaczyć, gdzie znajduje się oglądana nieruchomość.

Zachęcamy naszych użytkowników do pobrania aplikacji, aby z każdego miejsca jeszcze szybciej i wygodniej znaleźć swoje wymarzone "M". 

Łukasz Niewiedział, otoDom.pl