Konferencja „Deweloperzy mieszkaniowi w opałach” - Warszawa

30 kwietnia 2020

Autor otodom

Przewodnie hasło tej ogólnopolskiej konferencji i forum inwestycyjnego dla deweloperów mieszkaniowych brzmi:
Obronną ręką przez kryzys w branży deweloperstwa mieszkaniowego.

Konferencja ma na celu wyposażyć uczestników rynku mieszkaniowego - przede wszystkim deweloperów mieszkaniowych, pośredników w obrocie nieruchomościami, pośredników finansowych oraz inwestorów działających na tym rynku - w narzędzia oraz kontakty niezbędne do osiągnięcia sukcesu na obecnym rynku mieszkaniowym.

W konferencji weźmie udział ponad 20 prelegentów reprezentujących czołowe instytucje aktywne na polskim oraz europejskim rynku mieszkaniowym. Do uczestnictwa w konferencji zostało zaproszonych ponad 800 przedstawicieli firm deweloperskich, 300 przedstawicieli firm inwestujących w branżę mieszkaniową oraz finansujących działalność w tej branży oraz ponad 500 ekspertów z zakresu prawa, finansów, restrukturyzacji.

Partnerami jak dotąd – Polanowscy Nieruchomości, CBRE i Deloitte - zostały organizacje i instytucje reprezentujące różnorodne podejście do obecnej sytuacji rynkowej. Swoimi wcześniejszymi dokonaniami pokazały troskę o kierunki rozwoju produktów mieszkaniowych, a swoim udziałem dają dowód zaangażowania w kwestie ochrony tego segmentu rynku - tylko wspólne działanie może nam zagwarantować sukces. Konferencja będzie okazją do oceny potencjału i możliwości nabywczych przyszłych klientów. Konsultacje i wymiana doświadczeń z ekspertami mogą okazać się bardzo cenne w niełatwej rynkowej przyszłości.

Uczestnicy konferencji:
•    poznają przedstawicieli instytucji oraz inwestorów indywidualnych (polskich i zagranicznych), którzy mogą pomóc w finansowaniu bieżącej działalności oraz przyszłych projektów
•    dowiedzą się, jak fachowcy oceniają czynniki pod presją których znajduje się firmy i projekty mieszkaniowe
•    podpatrzą, jak inni radzą sobie z obecną sytuacją na rynku
•    poznają najbardziej skuteczne narzędzia sprzedaży mieszkań oraz rzetelne metody rozstania się z wybranymi pracownikami
•    dowiedzą się, jak działać w tak trudnych warunkach rynkowych
•    usłyszą od bankowców i finansistów, jakie projekty, w ich ocenie, mają szanse otrzymać finansowanie w 2009 r.

Konferencje otworzy debata pomiędzy Panem Adamem Polanowskim, Prezesem Zarządu Polanowscy Nieruchomości oraz Panem Mikołajem Martynuską, Dyrektorem działu powierzchni mieszkaniowych w firmie CB Richard Ellis na temat aktualnej sytuacji na rynku mieszkaniowym i jak sobie z tym radzić. Przedstawiciele m.in. firm Deloitte, Capital Park, LC Corp, DnB Nord oraz wielu innych institucji poprowadzą dyskusję panelowe na temat finansowania projektów mieszkaniowych, restrukturyzacji firm deweloperskich oraz innych aspektów działalności na obecnym rynku. Konferencję zakończy prelekcja na temat przyszłości runku mieszkaniowego w Polsce.

Dodatkowe informacje:
Jakub Kostecki
e-mail: jakub.kostecki@propertyprofessionals.pl
+48 669 244 744
Informacje o PropertyProfessionals

Kontakt
E-mail: konferencje@propertyprofessionals.pl
Fax: +48 224869376
PropertyProfessionals to inicjatywa założona przez osoby od wielu lat związane z polskim oraz środkowoeuropejskim rynkiem nieruchomości.

Celem firmy jest m.in.:
•    organizacja innowacyjnych wydarzeń dla uczestników rynku nieruchomości
•    wspieranie uczestników rynku nieruchomości w zakresie sprzedaży, promocji i marketingu
•    pomoc polskim deweloperom w nawiązywaniu kontaktów z uczestnikami europejskiego rynku nieruchomości
•    organizowanie i współorganizowanie programów poprawiających płynność finansową deweloperów mieszkaniowych
 
Pomysłodawcą konferencji "Deweloperzy w opałach" jest Jakub Kostecki.
Jakub działa na środkowoeuropejskim rynku nieruchomości od ponad 6 lat, pomagając firmom deweloperskim w zakresie sprzedaży oraz marketingu oraz od roku również w zatrudnianiu kadr menedżerskich. Jakub pracował i mieszkał w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji oraz w Stanach Zjednoczonych. Jest częstym uczestnikiem międzynarodowych konferencji związanych z rynkiem nieruchomości.
 
Współorganizatorem konferencji jest Jarosław Łoboda.
Jarek jest czynnym uczestnikiem polskiego rynku nieruchomości od 10 lat, pracując dla takich firm jak Skanska, Ober-Haus i PropertyGem. Jarek ma duże doświadczenie w zakresie przygotowania programów marketingowych oraz sprzedażowych dla firm deweloperskich. Przeprowadził też liczne transakcje inwestycyjne zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów.

 

Artykuł zaktualizowany: 30 kwietnia 2020

Udostępnij