Nowa inwestycja powstanie między ulicami Budryka i Domina w siemianowickiej dzielnicy Michałkowice, która bezpośrednio graniczy z Chorzowem. Położenie i dobra komunikacjaz Metropolią to ogromna zaleta tego projektu – dotarcie do centrum Katowic zajmie zaledwie kwadrans.

Domino Park powstaje w otoczeniu zieleni, z łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych zarówno należących do miasta, jak i tych, które oferuje deweloper. Na osiedlu powstanie stylowe patio, plenerowa siłownia, wiata rowerowa, czy bezpieczny plac zabaw. Towarzyszyć im będzie doskonalezaplanowana przestrzeń wokół budynków i mała architektura. Bliski kontakt z naturą i możliwość odpoczynku gwarantują balkony, tarasy, własne ogrody na parterze oraz lokale z widokiem na okolicę.

 

 

Niezwykle ważnym aspektem, który towarzyszy tworzeniu projektu Domino Park, jest komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców. Kameralna zabudowa, winda oraz parkingi podziemne i miejsca postojowe naziemne to udogodnienia, które mają realny wpływ na wygodną codzienność. Dla rodzin przygotowane zostaną wózkownie oraz komórki lokatorskie, dzięki którym przestrzeń w mieszkaniach może być wykorzystana bezkompromisowo. Dzięki zamknięciu osiedla, ochronie orazpełnemu monitoringowi znikną obawy o bezpieczeństwo dzieci, czy pojawienie się niepożądanych gości.

Domino Park to inwestycja szyta na miarę aktualnych potrzeb – nowoczesne i wygodne,a jednocześnie kameralne i rodzinne. Nexx Developer na podstawie swojego długoletniego doświadczenia oferuje mieszkania już od 35 m2, jednak największą pulę mieszkań stanowią lokale między 40 a 60 m2. Na naprawdę duże potrzeby w Domino Park przewidziano dwa apartamenty o powierzchni 90 m2.

 

RO

 

Wraz z wejściem inwestycji na rynek, deweloper rozpoczął przedsprzedaż, w której oferuje mieszkania w specjalnej ofercie. Warto skontaktować się z biurem sprzedaży, ponieważ liczba mieszkań jest ograniczona! Poszukujących większych mieszkań powinna zainteresować promocja „500 -”, w której każdy metr kwadratowy najmniejszego pokoju jest tańszy aż o 500 zł.

 

SPRAWDŹ INWESTYCJĘ DOMINO PARK W OTODOM