Kupiłeś mieszkanie od dewelopera? Zgarnij 100 tysięcy złotych w konkursie Otodom i obido „Adresujemy marzenia”! 

Nowe mieszkanie to dreszcz ekscytacji, nowy start, ale i nierzadko spore koszty, przesłaniające nieco radość z własnych czterech kątów. A co, gdybyście mogli dostać za darmo kuchnię marzeń lub 100 tysięcy złotych na wykończenie mieszkania lub… cokolwiek sobie tylko wymarzycie? To możliwe! Oto konkurs Otodom „Adresujemy marzenia”! 

Wnętrze dopieszczone w najdrobniejszych detalach, wymarzony sprzęt czy może huczna parapetówka? Na co przeznaczylibyście 100 tysięcy złotych? Przekona się o tym zwycięzca konkursu Otodom i obido „Adresujemy marzenia” w którym wziąć udział może każdy, kto między 21 stycznia 2022 r. a 28 lutego 2023 r. kupi mieszkanie od dewelopera. 

Jak wygrać 100 tysięcy złotych w konkursie Otodom i obido?

Jeśli spełniacie kryterium, czyli w wyznaczonym terminie kupiliście mieszkanie od dewelopera, które znaleźliście na Otodom lub obido, wypełnijcie formularz konkursowy na adresujemymarzenia.otodom.pl i odpowiedzcie na pytanie konkursowe: jakie jest Wasze największe marzenie związane z nowym mieszkaniem / domem?

Następnie, na podany w formularzu adres mailowy otrzymacie specjalny kupon konkursowy z którym należy zgłosić się do dewelopera od którego kupiliście mieszkanie – w ten sposób potwierdzicie zakup. Można to zrobić osobiście w biurze sprzedaży dewelopera, bądź poprzez email. Zdjęcie lub skan podpisanego przez dewelopera kuponu prześlijcie na adres konkurs@otodom.pl.

Nagrody na dobry start w nowym miejscu

Konkurs „Adresujemy marzenia” – nagrody główne:

1x 100 000 zł
1x projekt, realizacja i wyposażenie kuchni o wartości 60 000 zł od DecoRoom

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze 2 najbardziej kreatywne odpowiedzi, które zostaną nagrodzone (zwycięzców ogłosimy w marcu 2023).

Co miesiąc można zgarnąć też nagrodę miesiąca, czyli 3x zestaw sprzętu o wartości 15 000 zł od Amica. Wystarczy w formularzu zgłoszeniowym odpowiedzieć na pytanie: „Jaką radę dałbyś poszukującym mieszkania, żeby proces zakupu był łatwiejszy i skuteczniejszy?”.

Chcecie wiedzieć więcej o konkursie? Zajrzyjcie na Adresujemy marzenia (otodom.pl) lub do regulaminu konkursu.

A jeśli zakup mieszkania jeszcze przed Wami, zobaczcie jakie rady dla poszukujących mają eksperci Otodom: Z ekspertami przy kawie: Poszukiwanie i wybór nieruchomości – Wiedza i inspiracje (otodom.pl)

Back to top button