Zmiany w zapisanych ogłoszeniach – nowe funkcjonalności, bardziej czytelny wygląd strony

Od teraz nie przegapisz już żadnej atrakcyjnej oferty, a na Twojej liście z ulubionymi ogłoszeniami zapanuje porządek. Sprawdź najnowsze zmiany dotyczące zapisanych ogłoszeń i wyszukiwań.

Nowy wygląd strony z zapisanymi ogłoszeniami

Strona z zapisanymi ogłoszeniami zyskała nowy wygląd, a co za tym idzie – bardziej czytelny układ. Nowa szata graficzna ułatwi Ci szybkie przełączanie się pomiędzy zapisanymi ogłoszeniami i wyszukiwaniami. Od teraz łatwiej odnajdziesz najważniejsze parametry ogłoszeń, w tym cenę za metr, dane sprzedającego czy lokalizację. 

Nową możliwością jest dodawanie notatek do zapisanych ogłoszeń. Możesz notować swoje pomysły, uwagi i przemyślenia bezpośrednio na stronie z zapisanymi ogłoszeniami. To z pewnością ułatwi Ci późniejsze porównywanie i wybranie najlepszej oferty.

Powiadomienie o zmianie ceny zapisanego ogłoszenia

Dzięki otrzymywaniu powiadomień o aktualizacji cen zapisanych ofert, będziesz na bieżąco z najnowszymi zmianami i nie przeoczysz żadnych interesujących Cię ofert. Ta funkcja pozwoli zaoszczędzić czas i wysiłek, ponieważ nie będziesz już musiał samodzielnie sprawdzać zmian cen, co mogło być uciążliwe, zwłaszcza przy obserwowaniu wielu ogłoszeń jednocześnie.

Korzystanie z powiadomień e-mailowych o zmianie cen w serwisie nieruchomości przyspiesza proces znalezienia wymarzonej nieruchomości w atrakcyjnej cenie. Wkrótce informacje o zmianach cen w zapisanych ogłoszeniach będą również dostępne na liście ofert zapisanych na koncie użytkownika.

Powiadomienie o usunięciu zapisanego ogłoszenia oraz oznaczanie go na liście z zapisanymi ogłoszeniami

Od teraz nie musisz sprawdzać na bieżąco, czy oferty dodane do ulubionych są wciąż dostępne na rynku. Aktualizacja listy zapisanych nieruchomości, w tym usunięcie ofert, które już nie są dostępne na rynku, pozwala na uniknięcie niepotrzebnych działań, takich jak próba kontaktu z właścicielem oferty, który już ją sprzedał lub wynajął. Utrzymanie porządku na liście ulubionych pozwoli Ci na łatwiejsze i bardziej efektywne poszukiwanie nieruchomości. 

Dodatkowo dostępne będą sugestie dotyczące podobnych ogłoszeń do usuniętego. W przypadku, gdy Twoje zapisane ogłoszenie okaże się nieaktualne, pokażemy Ci równie interesujące oferty.

Wprowadzone zmiany pomogą Ci efektywniej zarządzać zapisanymi ogłoszeniami i być na bieżąco z najważniejszymi aktualizacjami interesujących Cię nieruchomości. Nowy, bardziej czytelny układ strony sprawi, że szybciej porównasz parametry wybranych ofert i wybierzesz z nich tę najlepszą.

Przeczytaj także: Nowości w ofercie dla klientów indywidualnych – optymalizacja ogłoszeń i promowań

Back to top button