Inwestycje miesiąca w Otodom – Luty 2021

15 marca 2021

Autor otodom

Inwestycje miesiąca w Otodom – Luty 2021

Inwestycje Miesiąca to zestawienie najpopularniejszych inwestycji opublikowanych w Otodom z 7 głównych miast Polski (Poznań, Kraków, Szczecin, Trójmiasto, Łódź, Warszawa i Wrocław). Zestawienie zostało wzbogacone o nową kategorię, która uwzględnia miejscowości znajdujące się w powiatach okalających wyżej wspomniane miasta. Projekty deweloperskie wyłoniliśmy w oparciu o zaangażowanie użytkowników i ich zainteresowanie ogłoszeniami w ciągu lutego.

Skandinavia – Inwestycja Miesiąca w Trójmieście

Skandinavia

Skandinavia to nowy projekt od JHM DEVELOPMENT, który powstaje przy ul. Wielkopolskiej 66 w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Orunia Górna na południu Gdańska. Inwestycja obejmuje 5 budynków, łącznie 296 mieszkań i lokali usługowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Poza charakterystycznym minimalizmem połączonym z funkcjonalnością, projekt wyróżniają nazwy budynków, przypisanie zgodnie ze stolicami krajów nordyckich – Kopenhaga, Sztokholm, Oslo, Helsinki, Rejkiawik.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Gdańska

Osiedle Janowo Park – Inwestycja Miesiąca w okolicach Trójmiasta

Janowo Park

Osiedle Janowo Park to kameralny projekt od dewelopera WILLBUD mieszczący się w Rumii, spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na granicy z Gdynią. Kompleks obejmuje 10 nowoczesnych budynków, sąsiadujących z terenami zielonymi, na których powstanie park miejski Błonia Janowskie. W obiektach znajdować się będzie łącznie 186 słonecznych mieszkań, a pierwsze z nich zostały przekazane do odbioru w II kwartale 2020 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Gdańska i okolic

Nove Olendry – Inwestycja Miesiąca w Poznaniu

Nove Olendry

Nove Olendry od dewelopera Novaform to inwestycja znajdująca się przy ul. Czarnucha, w cichej dzielnicy Naramowice. W ofercie dostępne są nowoczesne i komfortowe mieszkania od 33 do 83 m2. Poza funkcjonalnością i atrakcyjną architekturą, dodatkowym atutem inwestycji jest łatwy dostęp do infrastruktury i sieci komunikacji miejskiej – w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz trasa Poznańskiego Szybkiego Tramwaju.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Poznania

Osiedle Rozalin– Inwestycja Miesiąca w okolicach Poznania 

Osiedle Rozalin

Osiedle Rozalin to inwestycja NOVUM PLUS położona w malowniczej i zielonej części gminy Tarnowo Podgórne, przy drodze powiatowej Lusówko-Więckowice. Projekt deweloperski domów jednorodzinnych łączy w sobie zarówno atrybuty komfortu i bezpieczeństwa, jaki i nowoczesną architekturę oraz dbałość o jakość. W ofercie znajdują się domy o powierzchni od 106 do 176 m2, a także budynki zasilane zieloną energią.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Poznania i okolic

Apartamenty Merliniego Suites – Inwestycja Miesiąca w Warszawie

Merliniego Suites

Apartamenty Merliniego Suites od dewelopera HREIT to prestiżowa inwestycja znajdująca się w warszawskiej dzielnicy Mokotów. Projekt obejmuje 151 apartamentów w trzykondygnacyjnym nowoczesnym budynku z recepcją, częścią usługową, w tym restauracją i salami konferencyjnymi i garażem podziemnym. Wyróżnikiem apartamentów jest przede wszystkim elegancka i ponadczasowa architektura oraz sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Warszawy

Kabacka Przystań Prestige – Inwestycja Miesiąca w okolicach Warszawy

Kabacka Przystań Prestige

Kabacka Przystań Prestige to inwestycja od dewelopera JDM Deweloper położona w spokojnej i zielonej części Józefosławia. Pierwszy etap realizowanego projektu uwzględnia 100 lokali w 8 wariantach. Natomiast w II etapie powstanie 60 lokali w 2 wariantach. Wśród nich znajdują się domy piętrowe z poddaszem użytkowym typu open space lub poddaszem nieużytkowym z możliwością adaptacji. Kabacka Przystań Prestige to miejsce, które łączy w sobie uroki posiadania domu na wsi z atutem mieszkania w mieście.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Warszawy i okolic

Przystań Królewiecka II – Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu

Przystań Królewiecka

Przystań Królewiecka II jest projektem mieszkaniowym realizowanym przez SAGARIS – drugim etapem realizacji komfortowych mieszkań o różnorodnym metrażu. Inwestycja mieści się we Wrocławiu, w sercu Maślic, przy ul. Królewieckiej. W ofercie poszukujący mogą znaleźć 83 lokale mieszkalne o powierzchni od 34 do 110 m2 wraz z miejscami postojowymi w garażu podziemnym.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Wrocławia

Mój Byków – Inwestycja Miesiąca w okolicach Wrocławia

Mój Byków

Mój Byków to nowa propozycja mieszkaniowa od Miko Invest położona w kameralnej części Kiełczowa, nieopodal granicy Wrocławia. W sprzedaży dostępne są domy z garażami i przestronnymi ogródkami, posiadające również zewnętrzne rolety i drzwi antywłamaniowe. Inwestycja łączy w sobie wysoki standard z funkcjonalnością oraz atrakcyjną architekturą. W sąsiedztwie znajduje się szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy, sklepy oraz punkty usługowe.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Wrocławia i okolic

Osiedle Olimpijczyk – Inwestycja Miesiąca w Łodzi

Osiedle Olimpijczyk

Osiedle Olimpijczyk od dewelopera Polski Holding Nieruchomości zlokalizowane jest przy ulicy Kusocińskiego, 6 km od ulicy Piotrkowskiej, czyli centrum Łodzi. To nowoczesny projekt, który składa się z 166 mieszkań od 27 do ponad 86 m2 ulokowanych w 2 budynkach mieszkalnych o 6 kondygnacjach nadziemnych oraz 1 kondygnacji podziemnej. Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2022 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Łodzi

Osiedle STAV – Inwestycja Miesiąca w okolicach Łodzi

Osiedle STAV

Osiedle STAV to kameralna i ekologiczna inwestycja od H3 Development zlokalizowana w Łagiewnikach Nowych przy ulicy Okólnej 62A, 15 minut od centrum Łodzi i 5 minut od Zgierza. W pobliżu osiedla znajdują się Stawy Piętnastki, a także rezerwat przyrody Las Łagiewnicki. Inwestycja obejmuje 10 domów o metrażach 124 i 128 m2 na działkach 250 lub 350 m2, każdy z odseparowanym wejściem, dwoma tarasami i 3/4 sypialniami.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Łodzi i okolic

Browar Kleparz – Inwestycja Miesiąca w Krakowie

Browar Kleparz

Browar Kleparz to propozycja mieszkaniowa dewelopera Fracthon Zbożowa, która powstaje w wyjątkowym miejscu na mapie Krakowa – przy ulicy Zbożowej, w pobliżu malowniczej części Starego Miasta. Inwestycja będzie składać się z 97 mieszkań o powierzchni od 39,88 do 102,82 m2.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Krakowa

Osiedle Apartamentów Bogucka – Inwestycja Miesiąca w okolicach Krakowa

Osiedle Apartamentów Bogucka

Osiedle Apartamentów Bogucka to projekt mieszkaniowy realizowany przez Grupę Pierlex Development w rozwijającej się podkrakowskiej Wieliczce. W ramach pierwszego etapu powstanie 8 przestronnych mieszkań usytuowanych w czterech nowoczesnych budynkach o zabudowie szeregowej. W sąsiedztwie inwestycji mieszkańcy znajdą tereny zielone, w tym parki i ogrody, miejsca sportu oraz szkoły podstawowe i średnie.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Krakowa i okolic

Smart Loft – Inwestycja Miesiąca w Szczecina

Smart Loft

Smart Loft od Smart House to projekt mieszkaniowy powstający w wyjątkowej części Szczecina – dzielnicy Pogodno na pograniczu z centrum miasta. To, co wyróżnia nowoczesne apartamenty zaprojektowane w loftowym charakterze, to ich umiejscowienie w budynkach dawnej fabryki papieru Wiese & Co z 1898 roku. Wśród atutów deweloper wymienia również wysoki standard budynków, najwyższą jakość użytych materiałów wykończeniowych oraz lokalizację z dala od miejskiego zgiełku.

Sprawdź pozostałe inwestycje ze Szczecina

Akacjowa-Goleniów – Inwestycja Miesiąca w okolicach Szczecina

Akacjowa-Goleniów

Akacjowa-Goleniów to nowoczesna realizacja dewelopera FBHU Modehpolmo położona w zachodniej części miasta Goleniów, w sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego i niedalekiej odległości od rzeki Iny. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 42 do 110 m2. Część lokali parterowych posiada własne ogródki, a te na piętrach dobrze oświetlone balkony.

Sprawdź pozostałe inwestycje ze Szczecina i okolic

Artykuł zaktualizowany: 16 marca 2021

Udostępnij