Marywilska Osiedle Kameralne składa się z trzech 6-kondygnacyjnych budynków, w których zaprojektowano 333 mieszkania o powierzchniach od 27 m² do 92 m². Zarówno w lokalach, jak i w częściach wspólnych zakończono prace murarskie. Aktualnie trwa tam tynkowanie ścian i wylewanie posadzek. Na balkonach oraz obszernych tarasach znajdujących się na ostatnich piętrach układany jest gres. Ponadto rozprowadzane są instalacje sanitarne, wentylacja, elektryka i teletechnika. Prace wykończeniowe prowadzone są również w dwóch dużych pomieszczeniach na rowery oraz w komórkach lokatorskich i w schowkach. 

Z kolei na zewnątrz dopracowywane są elewacje budynków, które finalnie będą współgrały z zagospodarowaniem części wspólnych, w tym z zachowanym w sercu nieruchomości 100–letnim dębem, m.in. dzięki naturalnym barwom. Przed oddaniem inwestycji do użytkowania wokół potężnego drzewa powstanie również część rekreacyjna z placem zabaw dla dzieci oraz siłownią. 

– Atuty okolicy w połączeniu z dobrymi rozkładami mieszkań powodują, że jest to propozycja, która spełnia oczekiwania wielu klientów poszukujących miejsca do zamieszkania dla siebie i swojej rodziny. Białołęka to także coraz częściej atrakcyjna lokalizacja na zakup mieszkania w celach inwestycyjnych. Jak wynika z analizy serwisu Rentier.io opublikowanego na początku tego roku, jest ona jedyną dzielnicą w Warszawie oraz jedną z zaledwie kilku w całej Polsce, które przy obecnym poziomie cen pozwalają na zwrot zainwestowanego kapitału przekraczający 8 proc. rocznie. Wszystko to powoduje, że kolejne firmy deweloperskie  rozpoczynają budowę mieszkań w okolicy. To z pewnością korzystnie wpłynie na dalszy rozwój dzielnicy. Naszą przewagą nad innymi, sąsiednimi przedsięwzięciami jest jednak duże zaawansowanie projektu. – mówi Ewa Przeździecka, członek zarządu Unidevelopment S.A.

Białołęka, w tym okolice ulicy Marywilskiej, to lokalizacja, gdzie z powodzeniem wciąż można znaleźć lokale w nowych budynkach w średnich cenach ok. 6 800 zł za m². Jest to ogromnym wyróżnikiem na tle innych dzielnic w Warszawie, w których ceny za metr kwadratowy w ciągu roku wzrosły o kilkanaście procent, a kilku przypadkach przekraczają znacznie 10 000 zł za m². Jednocześnie lokalizacja ta ma wiele innych atutów. W najbliższej okolicy inwestycji Marywilska Osiedle Kameralne do dyspozycji są centra handlowe, szkoły, restauracje, centrum sportowe oraz dostęp do innych placówek przydatnych w codziennym życiu. W sąsiedztwie na brak zajęć nie będą narzekali również amatorzy aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i kontaktu z naturą. W pobliżu znajduje się Kanał Żerański, wzdłuż którego biegnie jedna z najpopularniejszych tras rowerowych w stolicy, łącząca ją z Zegrzem i Nieporętem.

Osoby chcące dojechać stąd do centrum mogą skorzystać m.in. z wielu połączeń komunikacji miejskiej. Bezpośrednio przy osiedlu realizowanym przez Unidevelopment S.A. zatrzymują się autobusy linii 126, 176 oraz N64. Do stacji SKM Warszawa-Żerań można dojść w kilka minut. Po drugiej stronie Kanału Żerańskiego znajduje się pętla tramwajowa, do której dojeżdżają linie nr 1 i 4.

 

SPRAWDŹ MARYWILSKA OSIEDLE KAMERALNE W OTODOM