Wiosenne promocje na Wielkopolskich Targach Mieszkań!

30 kwietnia 2020

Autor otodom

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy ceny na rynku nieruchomości mieszkaniowych spadły od kilku do kilkunastu procent. Trudno wskazać budującą w Poznaniu firmę deweloperską, która jeszcze nie zdecydowała się na obniżki cen oferowanych lokali, w ich ślady poszli również sprzedający na rynku wtórnym. Dawno już nabywcy nie byli w tak korzystnej sytuacji jak obecnie - rynek należy do nich, mogą przebierać w ofertach i negocjować duże, nawet dwucyfrowe rabaty. Specjalnie dla nich, w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” wystawcy Wielkopolskich Targów Mieszkań przygotowali wiele atrakcyjnych propozycji, które będą aktualne tylko podczas dni targowych.

- Duża liczba osób, które odwiedziły nasze jesienne targi - kiedy ceny już spadały - utwierdziła nas w przekonaniu, że zapotrzebowanie na nieruchomości mieszkaniowe w Poznaniu utrzymuje się na wysokim poziomie. Również wiosną tego roku spodziewamy się wysokiej frekwencji – duże zainteresowanie mieszkaniami i domami na lokalnym rynku potwierdziły nasze niedawne badania „Polski Rynek Mieszkaniowy 2008 – Popyt i preferencje nabywców”  – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów. 

Tuż po świętach wielkanocnych w hali Arena swoje oferty zaprezentuje ponad 70 wystawców z całej Wielkopolski, wśród nich deweloperzy prezentujący najnowsze inwestycje, także te dotychczas nigdzie nie prezentowane. Nie zabraknie wśród nich uznanych i popularnych w Poznaniu firm, jak choćby Agrobex Sp. z o.o., Ataner Sp. z o.o., Family House Sp. z o.o., Ronson Development, Trust S.A. i wielu innych. W przewodniku targowym i na fryzach stoisk specjalnie oznakowani zostaną deweloperzy oferujący mieszkania spełniające wymogi uczestnictwa w programie preferencyjnych kredytów hipotecznych „Rodzina na Swoim”. Pojawią się również agencje nieruchomości oferujące mieszkania i domy na rynku wtórnym. Na stoiskach banków i doradców finansowych (m. in. GE Money Bank, Kredyt Bank, Nordea Bank Polska, Pekao Bank Hipoteczny, Open Finance, Finamo i in.) odwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup mieszkania czy domu. Wszelkie zawiłości prawne dotyczące nieruchomościowych transakcji pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku mieszkaniowego, m.in. prawnicy, doradcy finansowi, radcy prawni i analitycy. Szczególnie polecamy panele, podczas których eksperci Banku Gospodarstwa Krajowego, Finamo oraz firmy kredyt24h.pl omówią szczegółowo warunki skorzystania z programu „Rodzina na swoim”. Jeśli ktoś przegapi prowadzone przez ich seminaria, będzie mógł zgłosić się po poradę do specjalnego punktu informacyjnego, dostępnego przez całą imprezę. Do dyspozycji zwiedzających będzie również specjalne Centrum Liczenia Zdolności Kredytowej.

Zwiedzający otrzymają również towarzyszący targom bezpłatny album „Nieruchomości Mieszkaniowe - Poznań i okolice, wiosna 2009". Prezentowane w albumie inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna forma graficzna ułatwia porównywanie poszczególnych ofert. Publikacja będzie zawierać także liczne opracowania merytoryczne z zakresu prawa czy form finansowania zakupu nieruchomości.

W specjalnie opracowanym Przewodniku Targowym znajdzie się szczegółowy program targowych prelekcji oraz liczne kupony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i ofert specjalnych przygotowanych przez wystawców. Na terenie imprezy można skorzystać z placu zabaw dla dzieci i pod profesjonalną opieką pozostawić na nim pociechy na czas zwiedzania targów. Dostępna będzie także kawiarenka z gorącą kawą i przekąskami.

Nad trzecią edycją Wielkopolskich Targów Mieszkań nowyadres.pl honorowy patronat objęły Ministerstwo Infrastruktury, Prezydent  Miasta Poznania, Polska Federacja Rynku Nieruchomości, Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów, Polski Związek Pracodawców Budownictwa oraz Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Sponsorem Wielkopolskich Targów Mieszkań jest firma Family House Sp. z o.o.

Wielkopolskie Targi Mieszkań nowyadres.pl, 18-19 kwietnia 2009
Poznań, hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33

Targi będą otwarte dla zwiedzających w godzinach 10.00 – 17.00.

Więcej informacji:
Michał Poręcki
PR Manager
Nowy Adres S.A.
ul. Świętokrzyska 36 lok.61
00-116 Warszawa
tel. 0-22 620 22 98, fax. 0-22 654 19 56
kom. 0 502 34 34 90

Artykuł zaktualizowany: 30 kwietnia 2020

Udostępnij