Postępuje budowa Osiedla Przy Jeziorach

28 maja 2019

Autor otodom

Postępuje budowa Osiedla Przy Jeziorach

 

 

Osiedle Przy Jeziorach, znajduje się w Poznaniu, w rejonie Kiekrza. Inwestycja realizowana jest zgodnie z założonym harmonogramem. W pierwszym etapie powstaje 6 budynków, na które składa się łącznie 12 domów w zabudowie bliźniaczej, o metrażachod 109,4 do 112,2 mkw. Cała konstrukcja pierwszego budynku jest już widoczna, a prace nad realizacją dachu dobiegają końca. Natomiast w drugim i trzecim budynku widoczny jest parter, a w trakcie realizacji jest strop i piętro. W czwartym i piątym budynku fundamenty są już gotowe i powstają ściany parteru. – Pięć z sześciu budynków jest w trakcie budowy, a szósty wystartuje niebawem. Cały pierwszy etap inwestycji, czyli 6 budynków dwulokalowych będzie gotowych już jesienią tego roku – mówi Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.  

 

 

Inwestycja ta wyróżnia się dużymi ogrodami do 535 mkw., dzięki czemu przyszli mieszkańcy zyskują wiele możliwości na zagospodarowanie przestrzeni. W proponowanych domach zaplanowano od 4 do 5 pokoi, osobne pomieszczenie na pralnio-suszarnię oraz dodatkowo jedną lub dwie garderoby, w zależności od układu. Co istotne, przyszli mieszkańcy już na etapie realizacji mogą ustalić zmiany w aranżacji wnętrza domów, dostosowując je do swoich potrzeb, np. zmieniając liczbę pomieszczeń czy pozostawiając otwartą kuchnię na salon albo zamkniętą. Deweloper proponuje też wiele opcji dodatkowego wyposażenia jak np. instalację inteligentnego domu, fotowoltaiczną czy systemy automatycznego nawadniania ogrodu. Dla mieszkańców powstanie także droga dojazdowa wewnątrz osiedla.

 

 

Cała inwestycja zostanie ogrodzona oraz zamontowane zostaną dwuskrzydłowe bramy automatyczne. Domy dostępne są w standardzie deweloperskim z opcją wykończenia pod klucz, zależnie wymagań. Ceny zaczynają się od 499 000 zł, z możliwością skorzystania z promocji ograniczonej czasowo - 15 000 zł.

 

SPRAWDŹ OSIEDLE PRZY JEZIORACH W OTODOM

 

 

 

 

 

Artykuł zaktualizowany: 13 maja 2020

Udostępnij