Centaura to nowy projekt mieszkaniowy realizowany na terenie gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ulicy Centaura 4. W czterokondygnacyjnym budynku zaprojektowano łącznie 25 ustawnych mieszkań o powierzchniach między 36 - 61 m2. Lokale parterowe wzbogacone zostaną o zielone ogrody (nawet do 150 m2), zaś do każdego z mieszkań na ostatnim piętrze przypisany będzie taras widokowy.

Jak informuje deweloper, budynek Centaura zostanie podpiwniczony, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z wygodnych miejsc postojowych. Do każdego z takich miejsc przynależy dodatkowo praktyczny boks na akcesoria samochodowe. Nie zabraknie też zewnętrznych miejsc postojowych - zostały zaprojektowane przed budynkiem, na grodzonym terenie. Do wybranych mieszkań przypisane zostały też wygodne komórki lokatorskie.

Ciekawie prezentuje się architektura Centaura - bryła budynku to połączenie prostej, funkcjonalnej konstrukcji z wyraźnymi, charakterystycznymi zdobieniami, które wykonane będą z wysokiej jakości drewna. Bardzo starannie zaprojektowano i zaplanowano także wszystkie elementy części wspólnych Centaura.

Inwestor - firma Pomorskie Domy - zwraca uwagę na wyjątkowo atrakcyjne położenie swojego projektu: budynek zostanie wkomponowany w istniejącą już niską, willową zabudowę dzielnicy. Otoczony bogatym drzewostanem, posadowiony w III linii zabudowy, będzie dobrze wpisywać się w charakter Osowej.

Sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji już się rozpoczęła - szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej inwestora. Tam też można znaleźć informacje na temat pozostałych realizowanych przez firmę projektów mieszkaniowych, m.in. Botaniki, która także powstaje w Gdańsku Osowej.

 

SPRAWDŹ INWESTYCJE DEWELOPERÓW W OTODOM