Inwestycje miesiąca w Otodom – Sierpień 2020

14 września 2020

Autor otodom

Inwestycje miesiąca w Otodom – Sierpień 2020

Inwestycje miesiąca to zestawienie najpopularniejszych inwestycji opublikowanych w Otodom z 7 głównych miast Polski (Poznań, Kraków, Szczecin, Trójmiasto, Łódź, Warszawa i Wrocław). W sierpniu zestawienie zostało wzbogacone o nową kategorię, która uwzględnia miejscowości znajdujące się w powiatach okalających wyżej wspomniane miasta. Projekty deweloperskie wyłoniliśmy w oparciu o zaangażowanie użytkowników i ich zainteresowanie ogłoszeniami w ciągu miesiąca poprzedzającego publikację. 

Nove Olendry – Inwestycja Miesiąca w Poznaniu

Nove Olendry Poznań

Nove Olendry od dewelopera Novaform to inwestycja znajdująca się przy ul. Czarnucha, w spokojnej dzielnicy Naramowice. W ofercie dostępne są nowoczesne i komfortowe mieszkania od 33 m2 do 83 m2. Poza funkcjonalnością i atrakcyjną architekturą, dodatkowym atutem inwestycji jest łatwy dostęp do infrastruktury i sieci komunikacji miejskiej – w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz trasa Poznańskiego Szybkiego Tramwaju.

Osiedle Pod Górą – Inwestycja Miesiąca w okolicach Poznania 

Osiedle pod Górą

Osiedle Pod Górą to inwestycja położona w zachodniej części Tarnowa Podgórnego, przy ul. 23 Października, wśród zabudowy jednorodzinnej. Projekt deweloperski składa się z 11 domów dwulokalowych dostępnych w dwóch typach. Pierwszy z nich uwzględnia mieszkania o powierzchni 109 m2 z garażem, miejscem postojowym oraz ogrodem od 213 m2 do 308 m2. Drugi typ to mieszkania o metrażu 86 m2 z 2 miejscami postojowymi i ogrodami od 271 m2 do 436 m2. Planowane zakończenie budowy przewidywane jest na grudzień 2020 r.

Ogrody Włochy – Inwestycja Miesiąca w Warszawie

Ogrody Włochy Warszawa

Ogrody Włochy to projekt mieszkaniowy dewelopera Ezbud Development położony w kameralnej i cichej okolicy, przy ul. Chrościckiego 87 (róg ul. Pola Karolińskie). Obecnie w ramach III etapu budowy znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe – do samodzielnego wykończenia lub "pod klucz". Wysoka jakość wykorzystanych materiałów i funkcjonalność układu zapewniają komfort i cenną przestrzeń wnętrz. Wyróżnikiem inwestycji jest przede wszystkim przyjazna dla mieszkańców część wspólna oraz niska zabudowa.

 

Długa 24 – Inwestycja Miesiąca w okolicach Warszawy

Długa 24

Długa 24 to nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej, przy ulicy Długiej, w Pruszkowie od dewelopera Wiktoria Development. Budynek jest realizowany w technologii energooszczędnej z oknami trzyszybowymi i obejmuje mieszkania o powierzchni użytkowej od 113,7 do 119,8 m2. Planowana data zakończenia budowy inwestycji to lipiec/sierpień 2021.

Centaura III – Inwestycja Miesiąca w Trójmieście

Centaura III

Centaura III to kameralny projekt mieszkaniowy realizowany przez Pomorskie Domy, który powstaje w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ul. Centaura. W trzykondygnacyjnym budynku zaprojektowano 25 komfortowych mieszkań (2, 3 i 4-pokojowych) o powierzchniach od 36 m2 do 74 m2. Największymi atutami Centaura III jest stylowa architektura, atrakcyjna lokalizacja i harmonijne tereny zielone w okolicy. Inwestycja będzie gotowa do zamieszkania we wrześniu 2021 roku.

Inwestycja Reda – Inwestycja Miesiąca w okolicach Trójmiasta

Inwestycja Reda

Inwestycja Reda to nowy projekt od Keda Development zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Redy, przy ul. Wodeckiego/Karłowicza. W sprzedaży dostępne są domy wykonane z wysokiej jakości materiałów w zabudowie bliźniaczej z zielonym ogrodem i przestronnym tarasem z widokiem na las. Planowane zakończenie budowy to I kwartał 2021 r. 

GROTA87 – Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu

GROTA87

GROTA87 jest nową inwestycją dewelopera Artha Dom powstającą na południu Wrocławia, przy ulicy Grota Roweckiego. Projekt to zabudowa szeregowa, która składa się z 8 segmentów i obejmuje 16 lokali mieszkalnych o różnych metrażach. GROTA87 stanowi połączenie walorów mieszkania w domu z bezpieczeństwem zamkniętego osiedla i bliskością centrum miasta.

Osiedle Przestrzenne – Inwestycja Miesiąca w okolicach Wrocławia

Osiedle Przestrzenne

Inwestycja Osiedle Przestrzenne to projekt mieszkaniowy od DŚ Development. Znajduje się przy ul. Sosnowej w Bielanach Wrocławskich i oferuje apartamenty w wysokim standardzie, cechujące się najnowszymi technologiami i dodatkowymi atutami, takimi jak: klimatyzacja, elektrycznie sterowane rolety czy schody strychowe z dociepleniem. Dzięki sąsiedztwie domów wolnostojących oraz niskiej zabudowy wielorodzinnej Osiedle Przestrzenne to cisza i spokój w estetycznej odsłonie.

Osiedle Słoneczna Nowosolna – Inwestycja Miesiąca w Łodzi

Osiedle Słoneczne Nowosolna

Osiedle Słoneczna Nowosolna to inwestycja Premium Development zlokalizowana przy ul. Pomorskiej 566 w Łodzi. Kompleks stanowi zabudowę szeregową składającą się z 42 domów o powierzchni 100 m2 z własnym ogrodzonym ogrodem. Na terenie osiedla znajduje się zamykana rowerownia oraz miejsce do zabawy dla dzieci. Inwestycja jest także dobrze skomunikowana z miastem – dojazd do Galerii Łódzkiej i Manufaktury zajmuje tylko kilka minut.

Łagiewnicka 5 – Inwestycja Miesiąca w okolicach Łodzi

Łagiewnicka 5

Łagiewnicka 5 to projekt dewelopera Maraf, który mieści się w spokojnej okolicy w pobliżu lasów Łagiewnickich, na granicy Zgierza i Łodzi. W sprzedaży znajdują się apartamenty i domy w zabudowie szeregowej o powierzchniach od 81 do 127 m2. Inwestycja to doskonały wybór dla osób ceniących sobie komfort mieszkania na kameralnym, zamkniętym osiedlu w bliskim kontakcie z naturą, z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie z dogodną komunikacją z miastem.

Osiedle Śliczna 36.6 – Inwestycja Miesiąca w Krakowie

Osiedle Śliczna 36.6

Osiedle Śliczna 36.6 to inwestycja stanowiąca nowoczesny kompleks dwóch budynków przy ulicy Ślicznej w Krakowie. W ofercie znajdują się przestronne apartamenty ze słoneczną ekspozycją i dużymi przeszkleniami. W pierwszym etapie budowy przewidywane są lokale o powierzchni od 57,50 do 98,99 m2. W drugiej fazie natomiast powstaną mieszkania o metrażu nawet do 142 m2.

Apartamenty przy Forcie – Inwestycja Miesiąca w okolicach Krakowa

Apartamenty przy Forcie

Apartamenty przy Forcie to mieszkania w zabudowie bliźniaczej położone w miejscowości Węgrzce, w gminie Zielonki. W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni użytkowej od 61 do 124 m2, usytuowane na parterach oraz na pierwszym i drugim piętrze budynków. Otoczenie inwestycji nie tylko gwarantuje ciszę i ucieczkę od zgiełku dużego miasta, lecz również dobrą komunikację z centrum Krakowa. Planowany termin ukończenia budowy inwestycji przypada na II kwartał 2021 r.

Osiedle Orczykowa – Inwestycja Miesiąca w Szczecinie

Osiedle Orczykowa

Osiedle Orczykowa to inwestycja dewelopera PJ Construction położona na niewielkim wzniesieniu, w odległości około 7,5 km od centrum Szczecina przy ul. Orczykowej. Na osiedlu powstanie 11 budynków składających się z garażu podziemnego, parteru, dwóch pięter oraz poddasza, w których usytuowane będą mieszkania 2 i 3 pokojowe, jedno i dwupoziomowe, w metrażach od 37 do 66 m2. Na uwagę zasługuje lokalizacja w cichej i zielonej dzielnicy “Północ”, która z poziomu z lokali mieszkalnych zapewnia malowniczy widok na jezioro Dąbie.

Osiedle Scand House – Inwestycja Miesiąca w okolicach Szczecina

Osiedle Scand House

Osiedle Scand House to nowoczesna realizacja dewelopera Merano Invest zaprojektowana w duchu skandynawskiej filozofii. Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany jest przy ul. Miłej, w miejscowości Stargard. W sprzedaży znajdują się funkcjonalne mieszkania z balkonami o powierzchniach od 29 do 69 m2. Wyróżnikiem inwestycji jest minimalistyczna architektura o stonowanej kolorystyce, dająca wrażenie harmonii z naturą. Termin zakończenia budowy planowany jest na III kwartał 2020. 

Zobacz więcej nieruchomości z rynku pierwotnego na Otodom

Artykuł zaktualizowany: 15 września 2020

Udostępnij