Wróć
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
żyrardowski
Żyrardów
"Zatoka Komfortu"
"Zatoka Komfortu"

"Zatoka Komfortu"

ceny od 6 400 zł/m²
Lokalizacja
Żyrardów, żyrardowski, mazowieckie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
2 kwartał 2023
Ogłoszenia w serwisie
10

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2021
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
75.1 - 93.3 m²
Nieruchomości w inwestycji
28
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
strefa wypoczynku
Przestrzeń dodatkowa
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

Nowoczesne osiedle „Zatoka Komfortu” w Żyrardowie - zamieszkaj pewnie i komfortowo !

Lokalizacja Inwestycji:

Żyrardów nazywany sypialnią Warszawy, usytuowany jest 45 km od stolicy. Świetny dojazd samochodem (ok. 35 min. – możliwość wyboru trasy autostradą A2 lub drogą ekspresową S8), dogodne połączenia kolejowe o częstotliwości co kilkanaście minut oraz kursujące na tej linii najnowocześniejsze pociągi (ok. 25 min.) sprawiają, iż do centrum Warszawy dostaniemy się błyskawicznie. W kolejny atut niewątpliwie wpisuję się zlokalizowany niecałe 8 km od przedmiotowej inwestycji Suntago Park of Poland – największy park wodny w Europie.

Osiedle „Zatoka Komfortu” to nowoczesne osiedle zamknięte które powstało z myślą o osobach, chcących wyrwać się z codziennego zgiełku i szumu miasta. Jedyny szum towarzyszący mieszkańcom tego osiedla to odgłos ptaków, drzew i wody z położonego w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Żyrardowskiego. Bliskość terenów zielonych oraz kameralny charakter zabudowy sprawia, że w tym miejscu można wypocząć, poobcować z naturą, ale również aktywnie spędzać czas. Jest to miejsce wyjątkowe dla każdego. Reasumując – osiedle o niskiej zabudowie dającej dużo przestrzeni oraz światła oferuje życie w mieście bez kompromisów, łącząc wygodę użytkową miejskiego mieszkania z zaletami przytulnego jednorodzinnego domu. Osiedle z pełną infrastrukturą miejską usytuowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Żyrardowskiego z plażą, przystanku transportu miejskiego, infrastruktury rowerowej, terenów leśnych oraz rekreacyjnych, parkingu, szkoły, stadniny koni, marketu oraz stacji paliw.

O Inwestycji:

Osiedle składa się z 7 budynków. W każdym budynku znajdują się 4 lokale. Łącznie 28 niezależnych lokali mieszkalnych. Każdy lokal posiada dwie kondygnacje, samodzielny ogródek oraz miejsce parkingowe (GRATIS !). Ponadto, każdy lokal jest lokalem tzw. zewnętrznym, dzięki czemu posiada przestronną część terenu prywatnego.

Bez względu na metraż, lokale posiadają doskonałe układy przestrzenne, zaspokajające potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać komfortową strefę dzienną wszystkim domownikom. W zależności od własnych potrzeb możesz wybrać projekt z mniejszym lub większym rozkładem pomieszczeń (3 lub 4 pokoje na piętrze). Oczywiście istnieje możliwość indywidualnego rozmieszczenia pomieszczeń oraz instalacji dostosowując obiekt pod potrzeby przyszłego Nabywcy.

Nieruchomość obejmuje pełny stan deweloperski z instalacjami, tynkami, grzejnikami, ogrodzeniem oraz podjazdami – posiada wszystkie priorytetowe funkcje, aby potencjalny Nabywca mógł skupić się przede wszystkim tylko na aranżacji wnętrz.

POMPY CIEPŁA ORAZ PANELE FOTOWOLTAICZNE W KAŻDYM LOKALU.

Informacje dodatkowe:

1) OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEVELOPERA – BEZ PROWIZJI I DODATKOWYCH KOSZTÓW.

2) PODANA CENA OBEJMUJE STAN DEVELOPERSKI I JEST JUŻ CENĄ BRUTTO.

3) KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI, WYNOSZĄCEGO 2 % ODCAŁKOWITEJ CENY ZAKUPU.

4) MIEJSCE PARKINGOWE GRATIS.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

MHR Development Sp. z o. o. Sp. k.

ul. 1 Maja 14, 96-300 Żyrardów

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od MHR Development Sp z o. o. Sp. k.