Inwestycja deweloperska
małopolskie
krakowski
Mogilany
Chorowice
Wille Chorowice
Wille Chorowice

Wille Chorowice

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
Doboszyńskiego, Chorowice, Mogilany, krakowski, małopolskie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
4 /22

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

 • 6-pokojowe domy od 221 m2 do 243 m2 od dewelopera MERARI
 • Działka ok. 10a, garaż i miejsce postojowe w cenie
 • Prywatny ogród rekreacyjny o powierzchni 79 arów
 • Inteligentne rozwiązania w technologii Loxone Smart Home, zdalna kontrola dostępu,
 • Gruntowe pompy ciepła i ogrzewanie podłogowe, rekuperacja,
  instalacja do montażu fotowoltaiki i klimatyzacji
 • Osiedlowa bio oczyszczalnia ścieków
 • Park Miejski w Skawinie (8 minut samochodem do parkingu)
 • Lidl (7 minut samochodem)
 • Wjazd na A4 (12 minut samochodem)

Wille Chorowice - poznaj inwestycję

Wille Chorowice to osiedle nowoczesnych i energooszczędnych domów, zlokalizowanych na południu Krakowa – w otoczeniu pięknych, widokowych terenów. Budynki położone będą na dużych działkach – największa z nich będzie liczyła aż 1390 m².

Inwestycja zostanie zrealizowana w trzech etapach. Pierwszy etap obejmuje domy o metrażach od 221 do 243 m². Domy wyposażone są w 4 lub 5 sypialni oraz 3 łazienki. W inwestycji uwzględniono dostęp do szybkiego internetu oraz telewizji naziemnej/ satelitarnej/ internetowej, a także możliwość montażu klimatyzacji i systemu smart home.

Instalacja inteligentnego domu wykonana zostanie na bazie systemu LOXONE, a w jej skład wejdą: miniserwer, sterowanie oświetleniem, nagłośnienie strefowe multiroom, wideodomofon, kontrola dostępu i wspólna stacja pogodowa. Instalacja będzie też zintegrowana z systemami ogrzewania i rekuperacji (wraz z wydzieleniem stref).

W inwestycji uwzględniono również zapewnienie podstawowych instalacji, które umożliwią zamontowanie w ogrodzie basenu, sauny lub jacuzzi. Każdy dom w cenie będzie posiadać garaż 1- lub 2-stanowiskowy (wkomponowany w bryłę budynku) i dodatkowe miejsca postojowe. Dodatkowo w budynkach zaplanowano pompy ciepła, instalację rekuperacji, ogrzewanie podłogowe i rozwiązania, pozwalające na własny montaż instalacji fotowoltaicznej. Przy każdym domu znajdzie się też podziemny zbiornik na wodę deszczową.

Do dyspozycji mieszkańców będzie prywatny teren rekreacyjny, który przyjmie postać ogrodu o powierzchni 79a. Obszar zostanie zagospodarowany alejkami spacerowymi, prywatną winnicą, miejscami spotkań i wypoczynku dla mieszkańców i ich zwierząt oraz miejscami zabaw dla dzieci.

Teren osiedla będzie oświetlony, ogrodzony i monitorowany, wzięto pod uwagę również zdalną kontrolę dostępu. Komunikację na osiedlu ułatwi aleja o szerokości 5 metrów wraz z chodnikami oddzielonymi pasami zieleni.


Wille Chorowice - lokalizacja

Na południe od Krakowa, Chorowice 197, gmina Mogilany

Oferta pochodzi z serwisu obido

Zapraszam do kontaktu

Agnieszka Ryba
Ogłoszenie dewelopera
573

Więcej ogłoszeń od MERARI