Для України
Inwestycja deweloperska
łódzkie
Łódź
Górna
ul. Atutowa
Ville Atutowa 
Ville Atutowa 

Ville Atutowa 

Zapytaj o cenę
Vrd Sp.  z o.o.  Sp. k.
Lokalizacja
Łódź, Górna, ul. Atutowa
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2024
Dostępne lokale
7 /8

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2022
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
62.45 - 77.8 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne

Opis

Inwestycja

Ville Atutowa realizowane są w urokliwej, zielonej części Łodzi. Pracując nad projektem, zwracaliśmy szczególną uwagę na funkcjonalność i komfort przyszłych mieszkańców.

Ideą inwestycji Ville Atutowa jest stworzenie komfortowej i starannie zaprojektowanej przestrzeni dla jej przyszłych mieszkańców.

Ustawienie budynków zapewni korzystne ekspozycje wszystkich mieszkań, a odpowiedni odstęp między budynkami zagwarantuje niezbędną intymność jego lokatorom. Utrzymana w jasnej kolorystyce elewacja budynku, zostanie idealnie wpisana w otaczający krajobraz, a parking zewnętrzny pozwoli na zachowanie uporządkowanej przestrzeni wokół inwestycji. Atutem inwestycji są bardzo przemyślane i łatwe do aranżacji układy mieszkań.

Ville Atutowa to idealna propozycja dla osób, które lubią łączyć miejskie życie z aktywnym wypoczynkiem. W skład kameralnego osiedla wchodzi 5 dwukondygnacyjnych budynków. W każdej Willi znajdować się będą 4 eleganckie dwupoziomowe apartamenty o zróżnicowanej powierzchni od 62 m2 do 78 m2. W tych metrażach przygotowaliśmy mieszkania 3-, 4- pokojowe, z parkingiem zewnętrznym. Do wszystkich apartamentów przylegają rozległe ogródki.

To miejsce w którym w pełni wykorzystasz swój wolny czas. Ville Autowa to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi jak również dla osób planujących zakup swojego pierwszego mieszkania.

Lokalizacja

Ville Atutowa zlokalizowane będą w południowej części Łodzi, w zacisznej części osiedla Ruda, przy ul. Atutowej Oddalone od ruchliwych ulic i zgiełku, położone przy Rudzkiej Górze i kompleksie leśnym Las Ruda-Popioły oraz Parku im. 1 Maja

W odległości kilkuset metrów od Ville Atutowa znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, pozwalające na dogodne połączenie z centrum Łodzi. Bliskość trasy Górna stanowi dogodne połączenie z innymi dzielnicami Łodzi natomiast wylot na trasę S14 pozwoli na komfortowy wyjazd i wjazd do miasta.

W sąsiedztwie znajdują się: przedszkola, szkoły, żłobki, placówki medyczne, tereny rekreacyjne, obiekty sportowe, centra handlowe takie jak Port Łódź, IKEA oraz wiele mniejszych sklepów i punktów usługowych, czyni to Ville Atutowa miejscem dogodnym dla mieszkańców.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
601

Więcej ogłoszeń od Vrd Sp. z o.o. Sp. k.