Для України
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto
ul. Szkolna
Szkolna 1
Szkolna 1

Szkolna 1

ceny od 55 zł/m²
INTERINVEST
Lokalizacja
Poznań, Stare Miasto, ul. Szkolna
Typ nieruchomości
lokale użytkowe
Dostępne lokale
3 /16

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
8 - 455 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
monitoring
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Szkolna 1 / Stary Rynek 67, 68 / Kozia 16

Szukasz świetnie położonego biura lub lokalu handlowego do wynajęcia? Poznaj ofertę przy Szkolnej 1. Najmniejsze powierzchnie biurowe zaczynają się już od 8 m kw., a sklepowe - od 141 m kw.

Pod tym adresem mieszczą się dwie efektownie prezentujące się kamienice. Ich kolorowe fasady wraz z sąsiednią zabudową zachwycają na tyle, że często ich fotografie ilustrują teksty i artykuły na temat Poznania, Starego Rynku i jego kolorowej, różnorodnej zabudowy.

Wnętrza kamienic funkcjonalnie połączone zostały już na początku XX w. Wtedy mieścił się w nich nowoczesny, jak na tamte czasy, dom towarowy Kajetana Ignatowicza.

W ostatnich latach cały obiekt przechodził gruntowną modernizację. W roku 2013 zakończył się remont elewacji, która zyskała m.in. efektowną iluminację świetlną. Wymieniona została stolarka okienna oraz drzwiowa w całym budynku.

Obecnie w budynku kończą się prace, w ramach których powstały nowe aranżacje ostatniej kondygnacji, a gruntowną modernizację przechodzą części wspólne i klatka schodowa. W budynku zainstalowana została winda. Lokale na III piętrze doświetlone zostały nowymi oknami połaciowymi.

Parter budynku z dużymi przeszkleniami i witrynami przeznaczony jest pod funkcję handlowo-restauracyjną. Obecnie w jednym z lokali prowadzona jest restauracja, a w drugim klub. Pozostałe powierzchnie handlowe na parterze są możliwe do objęcia od 1 lipca 2023 r.

Co oferujemy:

  • powierzchnie biurowe od ok. 8 do ok. 455 m kw. od 55 zł netto / m kw. miesięcznie, dostępne od 1 czerwca 2023 r.
  • powierzchnie handlowe od ok. 141 do ok. 291 m kw., od 116 zł netto / m kw. miesięcznie, dostępne od 1 lipca 2023 r.
  • na obecnym etapie możliwość wynajęcia pojedynczych pomieszczeń biurowych, większych powierzchni (wariant żółty lub pomarańczowy na rzucie kondygnacji) lub całej kondygnacji,
  • standard wykończenia pomieszczeń biurowych: wykładziny dywanowe, ściany pomalowane farbą w jasnych kolorach, instalacja IT,
  • możliwość założenia instalacji alarmowej w pomieszczeniach wymaganych (np. archiwum itp.),
  • możliwość założenia podliczników w pokojach biurowych,
  • czynsz najmu pow. biurowej obejmuje opłaty za wodę, co
  • w ramach czynszu najmu, w wariancie wynajmu pojedynczych pokoi biurowych, dostęp do części wspólnych, w tym pomieszczeń socjalnych (łazienki, umeblowane i wyposażone kuchnie)

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
604

Więcej ogłoszeń od INTERINVEST