Idź do strony głównej
OSIEDLE BROWARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
OSIEDLE BROWARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pełna oferta
Inwestycja deweloperska
śląskie
Sosnowiec
Sielec
Sielec Renarda etap II
Sielec Renarda etap II

Sielec Renarda etap II

Zapytaj o cenę
OSIEDLE BROWARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lokalizacja
ul. Skautów, Sielec, Sosnowiec, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2025
Dostępne lokale
75 /103

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Inwestycja
Nowoczesne, kameralne osiedle Sielec Renarda składa się z czterech budynków. Inwestycja realizowana jest w trzech etapach. Pierwszy z nich obejmuje budynek z 32 funkcjonalnymi mieszkaniami o powierzchniach od 43 m² do 85 m² i pięcioma lokalami usługowymi na parterze. Drugi budynek B i C obecnie w sprzedaży obejmuje 71 mieszkań o powierzchniach od 36 m2 do 83 m2. Wszystkie budynki posiadają windy. Pod każdym z nich znajduje się garaż podziemny, dostępne są również komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców przewidziano specjalnie pomieszczenie do przechowywania rowerów. Mieszkania na parterze mają ogródki, a na ostatnich piętrach – tarasy. Pozostałe lokale posiadają balkony lub loggie. Osiedle będzie częściowo ogrodzone, a o bezpieczeństwo mieszkańców zadba monitoring.

Nazwa inwestycji oraz jej poszczególne aspekty odwołują się do historii dzielnicy i działań hrabiego Renarda. Pomysłodawcą koncepcji identyfikacji budynków i nazewnictwa jest wykładowca ASP w Katowicach, prof. Jacek Rykała. Projekt osiedla został wykonany przez Grupę Verso, której twórca to jeden z najbardziej docenianych architektów w Europie.

Lokalizacja
Inwestycja jest znakomicie skomunikowana. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kilka przystanków autobusowych oraz tramwajowych, łatwy jest również dojazd do dróg: 94 i 86. W okolicy zlokalizowane są liczne sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, centrum handlowe i miejsca niezbędne do wygodnego, spokojnego życia. Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu na pewno docenią bliskość atrakcyjnych terenów zielonych, idealnych do spacerów, biegania czy jazdy na rowerze.

Do centrum Katowic dojedziesz samochodem w ok. 10 minut, blisko znajdują się również inne duże miasta, np. : Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie czy Mysłowice, więc wygodnie i szybko dotrzesz do miejsca pracy.

Oprócz planowanych bulwarów przy rzece Przemsza, z osiedla niedaleko do Parku Sieleckiego (gdzie znajduje się Zamek Sielecki), Parku Środula, Parku Dietla, letniej pływalni, Stadionu Zimowego i hali sportowej MOSiR.

O nas
PBO Śląsk działa na rynku już od ponad 33 lat, to renomowana i powszechnie znana spółka. Wśród zrealizowanych przez nią przedsięwzięć można znaleźć m.in.: budynki użyteczności publicznej, budynki mieszkalne, domy, szkoły, obiekty przemysłowe czy szpitale. Dzięki rzetelności swojej pracy, terminowości wykonania oraz jakości świadczonych usług spółka zyskała bardzo pozytywną opinię na rynku budowlanym oraz status godnego zaufania partnera. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia. Jej domeną jest realizacja ambitnych projektów architektonicznych, które poprawią jakość życia przyszłych mieszkańców.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
502

Więcej ogłoszeń od OSIEDLE BROWARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ