EZBUD

Zobacz
Wróć
Inwestycja deweloperska
łódzkie
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
ul. Rolna
Rolna 8-14 | Nowe mieszkania, Tomaszów Mazowiecki
Rolna 8-14 | Nowe mieszkania, Tomaszów Mazowiecki

Rolna 8-14 | Nowe mieszkania, Tomaszów Mazowiecki

ceny od 5 800 zł/m²
Lokalizacja
ul. Rolna , Tomaszów Mazowiecki, tomaszowski
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2023
Ogłoszenia w serwisie
25

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2021
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
30 - 98 m²
Nieruchomości w inwestycji
166
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
windy, plac zabaw
Przestrzeń dodatkowa
balkon, miejsce parkingowe naziemne, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja
Nowa inwestycja spółki Ezbud to zespół 4 budynków wielorodzinnych powstających w samym centrum Tomaszowa Mazowieckiego przy ulicy Rolnej 8-14. Osiedle tworzyć będą 3 budynki 5-kondygnacyjne
i 1 budynek 4-kondygnacyjny. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w windy, a teren osiedla ogrodzony. Łącznie na osiedlu powstanie 166 lokali mieszkalnych, których budowa odbywać się będzie w systemie etapowym.

I etap inwestycji przewiduje budową budynku oznaczonego nr 2 oraz 2 klatki budynku nr 3, łącznie zostanie oddanych łącznie 73 lokali mieszkalnych.
Zaprojektowano mieszkania o układach dwu-, trzy-i cztero- pokojowych o powierzchni od 30 mkw do 98mkw. W części parterowej znajdować się będą tarasy o powierzchni od 23mkw do 114mkw wraz
z przynależnymi do nich terenami zielonymi. Lokale mieszkalne zlokalizowane na wyższych piętrach tj.
I-IV posiadać będą balkony o powierzchni od 4mkw do 10mkw. Do dyspozycji mieszkańców przygotowaliśmy duży parking podziemny oraz miejsca naziemne. W parkingu podziemnym znajdować się będą boksy przynależne do wybranych miejsc parkingowych.

Jesteśmy świadomi jaką rolę odgrywa jakość, dlatego dbamy aby nasze budynki charakteryzowały się możliwie najwyższymi parametrami technicznymi. Budujemy metodą tradycyjną z pustaka ceramicznego. Pragniemy zadbać o całkowity komfort życia naszych klientów, dlatego chcemy dołożyć wszelkich starań, aby teren osiedla został w odpowiedni sposób zagospodarowany zielenią i mógł sprostać oczekiwaniom naszych przyszłych mieszkańców.

Lokale mieszkalne i budynek zostaną wyposażone w następujące instalacje wewnętrzne:

  • wodociągową wraz z przyłączami z sieci miejskiej,
  • instalację sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami z sieci miejskiej,
  • instalacja sieci deszczowej wraz z podłączeniem jej do miejskiej sieci kanalizacji deszczowej,
  • instalacje sieci energetycznej z sieci PGE – w lokalach mieszkalnych instalacja 3 fazowa, przewidziana moc na lokal mieszkalny 14 kW,
  • Ciepła woda użytkowa oraz centralne ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej,
  • instalacja sieci światłowodowej, multimedialnej,
  • lokale mieszkalne będą wyposażone w wentylacje mechaniczna wyciągową.

Lokalizacja
W okolicy osiedla znajduje się wszystko co niezbędne do codziennego funkcjonowania naszych przyszłych mieszkańców. Nieopodal ulicy Rolnej znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, apteki, osiedlowe sklepy, supermarkety, miejsca kultu religijnego oraz restauracje.
Warto wspomnieć o znajdujących się w tej okolicy terenach zielonych, które to dają niekończące się możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu.

O nas
Ezbud Sp. z o.o. sp. k. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w województwie łódzkim. Obecnie Firma koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami. W ramach „Grupy Ezbud” prowadzimy również produkcję betonu towarowego oraz hurtownię materiałów budowlanych. Najważniejszym naszym celem jest ciągłe i konsekwentne umacnianie pozycji rynkowej poprzez dostarczanie Klientom wyrobów i usług najwyższej jakości.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od EZBUD