Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Grunwald
Raszyn
Rembertowska Park III
Rembertowska Park III

Rembertowska Park III

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
ul. Rembertowska, Raszyn, Grunwald, Poznań, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2025
Dostępne lokale
22 /27

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O inwestycji

Inwestycja Rembertowska Park III to wyjątkowe i kameralne osiedle usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. Został tutaj zachowany idealny balans pomiędzy naturą a wymogami życia w pobliżu centrum miasta. Atrakcyjne i funkcjonalne mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o komforcie życia przyszłych mieszkańców.

Inwestycja jest kontynuacją zrealizowanych już wcześniej osiedli przy ulicy Rembertowskiej. Obejmuje dwa budynki, w których znajdować się będzie łącznie 28 mieszkań oraz lokal o przeznaczeniu usługowym na parterze. Starannie zaprojektowane lokale mieszkalne o pow. od 34 do 119 m2 gwarantują, że każdy znajdzie dla siebie wymarzoną przestrzeń.

Funkcjonalne układy wnętrz rozwiązane są w taki sposób, aby optymalnie wykorzystać powierzchnię a wrażenia przestronności dodają duże okna sprawiające, że mieszkania będą jasne i słoneczne. Do lokali parterowych przypisane będą ogródki z tarasami, na wyższych piętrach przeszklone balkony - do 18 m2 - wykończone płytkami oraz przestronne tarasy. Realizacja inwestycji Rembertowska Park III rozpocznie się w I kwartale 2023 r. Termin zakończenia prac budowlanych przewidziany jest na I kwartał 2025 r.

Najwyższej jakości naturalne materiały wykończeniowe, wysokiej klasy drewniane okna czy mechaniczna wentylacja to tylko niektóre z elementów, dzięki którym Rembertowska Park III jest inwestycją spełniającą światowe standardy i wymogi jakości.

Autorem projektu Rembertowska Park III jest Biuro Architektoniczne NO2 w Poznaniu, które również zaprojektowało inwestycje Rembertowska Park I oraz Rembertowska Park II.

Zastosowanie w mieszkaniach wentylacji mechanicznej umożliwi utrzymanie odpowiedniej jakości powietrza, co sprzyja zdrowemu stylowi życia.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
616

Więcej ogłoszeń od Mak Dom Holding S.A.