Idź do strony głównej
Vigo 1 Sp. z o.o.
Vigo 1 Sp. z o.o.
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
Warszawa
Wawer
Radość
Radość Wspomnień
Radość Wspomnień

Radość Wspomnień

ceny od 10 360 zł/m²
Vigo 1 Sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Wspomnień, Radość, Wawer, Warszawa, mazowieckie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
2 kwartał 2024
Dostępne lokale
2 /4

Dostępne lokale

Wybierz

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2022
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
183 - 191 m²
Wysokość pomieszczeń
270 - 290 cm
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Inwestycja „RADOŚĆ WSPOMNIEŃ”

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych w prestiżowej dzielnicy Wawer, przy ul. Wspomnień w Warszawie. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka kroków od stacji PKP Warszawa Radość oraz zaledwie 2,2km od węzła POW.

W sprzedaży dostępne są 4 segmenty mieszkalne – A, B, C, D. Każdy segment posiada dwie pełne kondygnacje użytkowe oraz poddasze nieużytkowe podwyższone (na ściankach kolankowych):

PARTER – wysokość 290cm

PIĘTRO I – wysokość 272cm

PODDASZE – nie jest wliczane do powierzchni użytkowej, do zaaranżowania w zakresie Nabywcy. Poddasze jest bardzo komfortowe, podniesione na ściankach kolankowych, w najniższym miejscu wysokość wynosi 80cm, w najwyższym 290cm. Powierzchnia mierzona po stropie poddasza to ponad 70m2, natomiast powierzchnia liczona zgodnie z normą jako pow. użytkowa wynosi dla segmentów skrajnych 36,5m2, dla segmentów środkowych 44m2 (powierzchni poddasza nie wliczamy do powierzchni użytkowej).

Do każdego segmentu przynależy jedno miejsce postojowe w budynku i drugie miejsce postojowe przed budynkiem – bez dodatkowych opłat.

Lokalizacja: Dzielnica Wawer to przede wszystkim zieleń. Na terenach sąsiadujących z Inwestycją znajdą Państwo miejsca idealne do odpoczynku od zgiełku dużego miasta. Jednocześnie jest tu wszystko co potrzebne do codziennego funkcjonowania. Rodziny z dziećmi mogą korzystać z oferty przedszkoli i szkół, których w Radości nie brakuje (np. bardzo dobra i popularna wśród mieszkańców Wawra Szkoła Podstawowa nr 204 przy ul. Bajkowej oddalona jedynie 10 min spacerem od naszej lokalizacji), dzielnica jest świetnie skomunikowana z centrum Warszawy – w odległości 150m od naszych segmentów znajduje się stacja PKP Radość, natomiast autobusy 319, 521 i N22 200m od osiedla. Ci, którzy poruszają się samochodami w kilka minut dojadą do Południowej Obwodnicy Warszawy (2,2km).

Bliskość Natury: Mazowiecki Park Krajobrazowy to oaza spokoju i zieleni. Ta lokalizacja sprzyja aktywnemu trybowi życia na łonie natury, doskonała na spacery i rekreację na świeżym powietrzu.

Infrastruktura i Udogodnienia: W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się wiele udogodnień, takich jak doskonała szkoła podstawowa przy ul. Bajkowej, klub tenisowy, liczne sklepy spożywcze i markety, restauracje, szkoły języków obcych, kościół katolicki oraz centrum handlowe Ferio Wawer. To wszystko sprawia, że życie w tej dzielnicy jest wyjątkowo komfortowe.

Standard wykończenia:

 • Ogrzewanie podłogowe na parterze
 • Ogrzewanie podłogowe w łazienkach na piętrze
 • Instalacja alarmowa + instalacja pod kontaktrony
 • Przygotowanie instalacji do rolet
 • Zasilanie klimatyzacji jednostek zewnętrznych
 • Instalacja domofonowa z domofonem
 • Przygotowanie instalacji pod podłączenie fotowoltaiki – wyprowadzony peszel na komin połączony z szafką elektryczną
 • Ethernet
 • Instalacja elektryczna i c.o. wyprowadzona na poddasze
 • Bardzo duże przeszklenia
 • Drzwi wejściowe drewniane

Dostępność lokali:

A – sprzedany

B – dostępny

C – dostępny

D – dostępny

Zapraszam do kontaktu

Paweł
Ogłoszenie dewelopera
Paweł
600

Więcej ogłoszeń od Vigo 1 Sp. z o.o.